Zvoľte výrazné oči

Veľmi veľa žien poslednú dobu skutočne inklinuje k mejkapu. Niet sa im čo čudovať, veď maľovať sa je skutočne zábava. Každá jedná z nás miluje ten pocit, keď zo svojej tváre urobí niečo neopakovateľné a krásne. Každá jedna z nás je spokojná s tým, čo vidí. Len matne si spomíname na svoje začiatky, keď sme si maľovali veľkú hrubú linku do vnútornej časti oka, pery sme si zapúdrovávali tak, aby ich nebolo vidieť a obočie sme mali také tenké, že by sme ho museli hľadať lupou. Tie časy sú, našťastie, už dávno preč. Teraz fičí prirodzene upravené a husté obočie a linka na vrchnom viečku.

lepidlo

Výrazné oči verzus výrazné pery
Stále sa však bijú dve veci. Nemôžete mať výrazné aj oči, aj pery. To sa skôr hodí vtedy, keď idete niekam na svadbu alebo na ples. Ale na bežný deň je vhodné, aby sa pozornosti dostalo len jednej z týchto vecí. Aj keď si ženy veľmi často zakladajú na svojich krásnych a plných perách, je potrebné povedať, že je veľmi ťažké udržať rúž na svojom mieste. Hlavne tie výraznejšie farby sa po čase na perách roztečú a vyzerajú skutočne nepríjemne. Zrazu máte na perách jeden veľký farebný fľak. Ak teda nemáte náladu neustále sa kontrolovať v zrkadielku, radšej stavte na výrazné oči.

grafika

Oči ako výrazný prvok
Práve oči sú predsa stavané na to, aby na tvári len tak svietili. Je perfektné, keď máte na očiach výrazné tiene, vyniknú hlavne na obrovských očiach, no aj menšie sa dajú nalíčiť tak, že vytvoríte efekt niečoho neskutočného. Keď sa rozhodnete použiť umelé riasy, určite nezabúdajte na kvalitné lepidlo na mihalnice. Je to niečo, bez čoho sa žiadne líčenie nezaobíde, hlavne preto, že ho nemusíte použiť len na riasy, ale napríklad aj na trblietky, keď budete chcieť zvoliť výraznejšie líčenie. Nebojte sa vykúzliť zo samej seba niečo iné a objavte v sebe niečo nové a krásne. Uvidíte, že s tým budete spokojná.

5/5 - (1 vote)