Ženské koníčky

Vždy som zo seba mala pocit, že som viac chalan ako dievča. Nejde o to, že by som chcela byť chlapec. Nejde ani o to, že by som sa zle cítila vo svojom tele. Len som mala vždy chlapčenské záujmy a keďže môj otec nemal syna, vždy so mnou trávil čas tak, ako by trávil čas so svojím synom. Takže ma učil hrať futbal, brával ma so sebou na pivo do krčmy, aby som pozerala hokejové zápasy a taktiež ma stále brával aj na ryby. Naozaj ma to bavilo. To spôsobovalo však aj to, že som mala viac kamarátov chalanov. Asi nemusím hovoriť, že keď som bola staršia, baby ma nemali rady práve preto, že som sa kamošila s chalanmi.

udička

UDRŽTE SI SVOJE KONÍČKY

Aj keď som už bola staršia, niektoré koníčky z detstva mi zostali. Napríklad rybárčenie som úplne milovala. Bolo to úžasné, keďže som chcela, aby to odo mňa prebrali aj moje deti. Mala som chlapca a dievča a chcela som, aby so mnou chodili tiež. Ale naozaj mi bolo vtipné, keď rybárčenie viac bavilo moju dcéru ako môjho syna. Nenútila som ho teda do toho a chodievala som na ryby iba s mojou dcérou. Dokonca sme si kúpili aj rovnaké teleskopické udice.

malá udička

MILUJTE VŠETKO, ČO JE OKOLO VÁS

Nemyslím si, že by sa mali ženy odsudzovať len kvôli tomu, že majú chlapské koníčky. Veď je to predsa niečo úžasné, keď sa nad tým tak zamyslíte, no nie? Ešte keby tak chalani mávali ženské koníčky, aby sa to trochu vyrovnalo, však? Na druhej strane som za to, aby každý robil to, čo ho baví a aby sa nikto do ničoho nenútil. Myslím si, že nezáleží na tom, čo robíte, iba na tom, aby ste to robili s láskou. Láska je predsa odpoveď na všetko. Aj na výber správneho koníčka a to je fakt super. Čo vám poviem, asi mám predsa len aj na takéto veci svoj osobitý a ženský pohľad. A práve rybárčenie je vhodné aj pre ženy, aj pre chlapov. Je to úžasné hobby. Budete to milovať, verte tomu.