Zaujmite pohľadom

Na svete nie je žena, ktorá by nechcela pri určitých príležitostiach zažiariť. Každá z nás túži po tom, aby bola aspoň raz za čas totálna hviezda, ktorá jednoducho všetkých okolo seba valcuje. A práve o to ide. Niektoré z nás chcú valcovať svet každý deň a nezáleží na tom, akým spôsobom to dosiahnu. Sú však príležitosti, kedy aj tie najsivšie myšky, ktoré každý deň stretávame, chcú, aby boli stredobodom pozornosti. Patríte medzi ne? A viete si rady, ako sa máte nachystať na nejakú špeciálnu príležitosť?

oko

Ak na seba nerady upútavate pozornosť, asi vám robí problém obliecť si na seba niečo výstredné a vyzývavé. To je úplne v poriadku. Nemusíte po svete behať s výstrihom až po pupok. Alebo so sukňou takou krátkou, že vám vidno až do žalúdka. Byť stredobodom pozornosti neznamená ukazovať zo seba najviac, ako sa len dá. Občas ide len o to, aby ste proste vyzdvihli veci čo sú na vás pekné a výrazné. Lenže v prvom rade si musíte uvedomiť, čo je na vás pekné. Nemôžete predsa len tak strieľať bez toho, aby ste si to poriadne premysleli.

Viete, čo muži najčastejšie milujú na ženách? Sú to oči. Práve tie sú zrkadlom do duše a ak patríte medzi ženy, ktoré sa príliš neprejavujú a veľa toho rozhodne nenahovoria, vaše oči mu povedia oveľa viac ako vy sama. Ale o to, aby ste nimi zaujali sa musíte postarať. Najlepšie je, keď ich nejakým spôsobom zvýrazníte. A ten najlepší spôsob sú ardell mihalnice. Pýtate sa, prečo? Pretože váš pohľad bude zrazu taký neodolateľný, až tomu sama nebude veriť.

očko

Či už sa chystáte na oslavu, na svadbu, alebo ich chcete nosiť len tak na bežný deň, je to len na vás. Nezáleží na tom. Podstatné je, aby ste sa v nich cítili dobre a aby to každý z vášho okolia cítil. Nemusíte sa predvádzať, aby ste zaujali. Stačí jeden jediný pohľad a všetci navôkol z vás pôjdu do kolien. To vám môžeme zaručiť. Choďte do toho!