Vyriešte svoj problém raz a navždy

Liek Spedra patrí do skupiny liečiv, ktoré sa volajú inhibítory fosfodiesterázy typu 5. To znamená, že samotnom užití tabletky, sa s vašim telom nebude diať nič. Želané účinky, teda dostatočne silná a dlhá erekcia, sa dostavia až vtedy, keď dôjde k vzrušeniu.

Pár ležiaci na zemi

Poruchy erekcie patria k celosvetovo rozšírenému problému

Farmaceutické spoločnosti na celom svete investovali desiatky, či dokonca stovky miliónov na výskum a hľadanie riešení erektilnej poruchy u mužov. Aj z tejto skutočnosti vyplýva, že ide o veľmi rozsiahli problém dnešnej doby. Mnoho odborníkov pátra po tom, prečo sa poruchy erekcie v súčasnosti vyskytujú v tak enormnej miere. Odpovedí je mnoho. Z časti tieto problémy jednoznačne spôsobuje rýchle životné tempo, nadmiera stresu, sedavý spôsob života a celková nesprávna životospráva.

Ide to aj bez návštevy lekára

Väčšinu liekov určených na poruchu erekcie dostanete len po návšteve lekára, teda na lekársky predpis. Je logické, že mnohí muži nechcú tieto zdravotné komplikácie riešiť s doktorom. Mnohokrát majú problém sa so svojimi ťažkosťami zveriť vlastnej manželke, či partnerke. Určite zabudnite na tabletky, ktoré si kúpite takpovediac na čierno cez internet, dokonca bez pôvodného balenia. Rozumnejším riešením sú generiká lieku Spedra. Obsahujú rovnakú účinnú látku, v tomto prípade Avanafil. Okrem toho sú oficiálne testované, a preto pre používateľov nepredstavujú žiadne zdravotné riziká. Nepochybnou výhodou generík, je aj ich neporovnateľne nižšia cena.

zamilovaný pár

Čo by ste mali vedieť o užívaní lieku

Hlavnou výhodou lieku Spedra je jeho rýchle vstrebávanie. Účinok sa vďaka tomu dostaví už po krátkej dobe, vo väčšine prípadov do pätnástich minút. Na výber máte tri verzie, a to tabletku so sto, stošesťdesiat, alebo s dvesto miligramami Avanafilu. Ak chcete tento liek vyskúšať po prvýkrát, určite začnite s jeho najslabšou verziou, teda so 100 miligramovou tabletkou. Po tej silnejšej siahnite až vtedy, ak by boli jej účinky príliš slabé, či dokonca žiadne.