Verte tomu, čo naozaj chcete

Keď som bola malá, všetci sa mi smiali, že som v podstate chalan. Je mi jasné, že som sa tak správala. Bolo to spôsobené tým, že som mala troch starších bratov a že som naozaj chcela patriť ku nim do partie. Naozaj som túžila po tom, aby som ku nim patrila, ale fakticky som aj bez toho mala veľmi veľa chlapčenských záujmov. Chcela som byť športovkyňou, zaujímala som sa o futbal. Bola som taký chalan v ženskom tele. Keď som bola staršia, naozaj som sa veľmi zaujímala v prvom rade o vozidlá a o to, aby som nejaké mala.

corveta

Stalo sa to mojím veľkým snom. Proste som túžila po svojom vlastnom vozidle. Môj sen sa s vekom len prehlboval, ale nejako som nevedela dospieť k tomu, aby som si ho kúpila. Aj keď je pre vás možno niečo veľmi dôležité, asi by ste sa mali veriť tomu, čo je okolo vás. Ja som svojmu snu verila. Verila som aj tomu, že raz budem mať naozaj svoje vlastné vozidlo. Musela som sa však zamerať nie na to, že nemám peniaze, ale na to, že chcem vozidlo. Preto som zašla do požičovňa aut žilina, aby som si vyskúšala či to naozaj dám.

navigace

Vedela som, že chcem vlastné hneď vtedy, keď som si sadla do toho prenajatého. Verím tomu, že raz sa mi to podarí a naozaj si našetrím dosť peňazí na to, aby som si kúpila svoje vlastné. Ale keď potrebujem vozidlo teraz, je fajn, že si ho môžem prenajať a môžem urobiť všetko preto, aby som bola spokojná. Je jasné, že aj keď máte občas pochybnosti o svojom sne, mali by ste sa ho vždy držať a vždy urobiť maximum preto, aby ste si ho splnili. Z nejakého dôvodu ho predsa máte. A práve preto je úžasné, že s tým môžete niečo urobiť a že sa na to môžete zamerať. Pre mňa to bolo mať vlastné vozidlo. A čo je to pre vás? Netvárte sa, každý má niečo, po čom naozaj veľmi túži. Či už je to vysnívané povolanie alebo proste len niečo, čo vás baví. Či hmotná vec, ako mám ja.

3/5 - (2 votes)