Verte svojej pracovni

Vždy som chcela mať pracovňu. Snívala som o tom, že to bude nejaké moje útočisko, v ktorom si budem môcť robiť, čo len chcem. Čo v mojom prípade znamenalo, že sa budem venovať práci. Mala som to šťastie, že pre mňa práca znamenala relax. Za to som bola neskutočne vďačná. Človek nevie, za čo všetko má byť vďačný až do chvíle, kým nevidí svojho blízkeho človeka, ako sa v práci každý jeden deň trápi. Takže, keď som si vo svojom domove vyhradila jednu miestnosť, ktorá mala byť mojou pracovňou, nevedela som sa z nej dostatočne vytešiť.

diář

Už som si predstavovala, ako si ju celú zariadim. Ako bude vyzerať, aká bude perfektná a jednoducho všetko dookola. Vedela som, že to nebude len nejaká pracovňa. Plánovala som, že tam budem organizovať aj rôzne stretnutia a že sa budem stretávať so svojimi klientami. Preto som si ju musela zariadiť čo najvkusnejšie. Nakúpila som pohodlné kreslá, obrovský stôl, kde budem mať počítač a samozrejme nesmie chýbať ani kvet a fotografie, aby to jednoducho dodalo všetkému trochu príjemnejší vzhľad. Ale nakoniec som zistila, že mi chýbajú písacie potreby. Našťastie som vedela, že v papierníctve svoj problém okamžite vyriešim. A chcete vedieť ako?

kalendář

Jednoducho tam prídem a nakúpim si. Všetko. Ako som mohla zabudnúť na papiere, na perá a jednoducho na všetko podstatné, čo každá jedna kancelária potrebuje? Mám pocit, že som úplne mimo, že som na také niečo vôbec dokázala zabudnúť. No napriek tomu som rada, pretože takto som sa mohla vrátiť naspäť do svojho detstva. Asi by tomu ani nikto neveril, no ja som si skutočne každé nákupy takýchto drobností užívala. Okrem toho som milovala vôňu papiera, rôznych zápisníkov a podobných vecí. Bola som skutočne veľmi šťastná, že som mohla hocikedy môjmu klientovi ponúknuť pero alebo vizitku s mojím menom.