Veľhory vo vašom interiéri

Drevo stále zaznamenáva veľký boom nielen na poli stavebného priemyslu. Vyrába sa z neho nielen nábytok, ale je vhodné aj k obkladu stien či stropov.
Naše bohaté lesy
Je to autentický kus prírody priamo u vás doma. Veľmi často sa využíva tatransky profil, ktorý je novodobým trendom súčasnosti. Je známy svojou dlhou životnosťou a dokonalou odolnosťou voči výkyvom počasia. Poteší vyznávačov tradícií ale aj milovníkov moderného dizajnu. Hľadí totiž na aktuálne trendy.

Dřevěný design

Čo je doma, to sa počíta
Takéto obklady sa vysúšajú až po najvyššiu hranicu normy a to na hodnotu 12%. Jedná sa o poctivý a následne opracovaný materiál, ktoré tak prinesie do vášho domova nezameniteľný prvok.Tieto profily sú príjemné na pohľad i na dotyk. Tatranský profil je ideálnym doplnkom pre vaše stropy, steny alebo štíty. Váš domov si tak bude držať stálu teplotu. Okrem toho vám dodajú nadčasový dizajn, ktorý vám budú mnohí závidieť. Práve alergici by mali teraz spozornieť, pretože drevo je ideálnym materiálom najmä pre nich. Tieto zdravotne nezávadné prvky sú teda vhodné úplne pre každého.

Kůra stromu

Nebojte sa inštaláciu skúsiť aj sami
Systém pero a drážka vás prekvapí svojou jednoduchosťou a rýchlosťou zostavenia. Budete si pripadať zase ako malí chlapci, ktorí stavali hrady zo stavebnice lego. Táto práca vám je len pripomenie, takže sa ukáže, ako veľmi ste boli pritom zruční.

Světlé dřevo

Väčšinou sa používa smrekové alebo borovicové drevo, ktoré do domu vpustí veľa svetla a jeho jemná textúra vám bude evokovať kresbu dreva. Preto tak obklady zapadnú do akéhokoľvek prostredia a nijako ho nenarušia. Navyše mu pristanú aj kombinácie so sklom, kovom a mnohými ďalšími materiálmi. Skúšajte kombinácie a nájdete tak svoj štýl, ktorý doplní celok k vašej spokojnosti a plnej dokonalosti.
Najvyššiu kvalitu si potom doprajte u tradičných výrobcov na našom domácom trhu.