Ušetrite vďaka nákupu správneho produktu

Toto pzp je vhodné pre spoločnosti, ktorý majú malý alebo väčší vozový park. Je to teda jasná voľba na poli poistenia. Vďaka nemu môžu omladiť a zrenovovať svoje autá, ktoré im potom slúžia po niekoľko ďalších rokov.

kalkulačky

Pozrieme sa zblízka na jeho výhody.

Ak používate vozidlo na podnikanie, potom ste na ceste niekoľkonásobne viac ako s osobným autom. Je tu teda aj väčšia pravdepodobnosť nehody či havárie. Takže potrebujete veľmi dobré limity, aby ste boli dokonale chránení.
Vďaka flotilovému poisteniu sa vaša firma dobre ubráni proti poškodeniu, zničeniu alebo odcudzeniu vozidla. Určite sa oplatí dohodnúť aj vhodný zaisťovací doplnok, napríklad poistenie nákladov na nájom náhradného vozidla, vecí prepravovaných vozidlom, https://www.slovenskypacient.sk/ste-odkazani-na-individualnu-prepravu-osobnym-motorovym-vozidlom/ čelného skla alebo úrazové poistenie spolucestujúcich.

Čo vlastne znamená slovo flotila?

Ide o skupinu 3, 5 alebo aj viac vozidiel, ktoré sa vzťahujú k právnickej alebo fyzickej osobe.Toto individuálne PZP vám pomôže ochrániť celý váš vozový park. Je pre vás ďaleko výhodnejšie ako bežná poistka.

audi

1) Získate tzv. flotilovú zľavu. Tá zohľadňuje počet automobilov alebo škodový priebeh.
2) Spoločnosti vám poskytnú nadštandardný servis, ktorý zahŕňa rýchle konanie v prípade riešenia škôd a ľahšiu administratívu.
3) Ako významný klient získate ešte ďalšiu výhodu a to možnosť digitálnej likvidácie škôd bez nutnosti dochádzať do poisťovne.
4) Navyše podpisom zmluvy sa stávate klientom jedného agenta, ktorý sa o vás vždy starostlivo postará. Urobí za vás všetky nutné zmeny a pripomenie termíny, ktorý sú podstatné. Doplní všetky administratívne zmeny a vy sa nebudete musieť už nikdy zaoberať otravnými formulármi.

Tieto zmluvy sa vo väčšine prípadov uzatvárajú na dobu neurčitú. Raz ročne potom prebieha kontrola stavu, kedy klient môže získať ďalšie zaujímavé bonifikácie.
Teraz už len stačí požiadať o ponuku a môžete mať aj vy výhodnejšie a lacnejšie PZP, s ktorým budete konečne spokojní.

3/5 - (1 vote)