Urobte radosť celej rodine

Už ako malý chlapec som presne vedel, čo chcem. Nebol som jedno z tých nerozhodných detí, ktoré niečo chceli a po chvíľke ich to prešlo. Ja som sa pre niečo rozhodol a hovoril som o tom dovtedy, kým naši nepochopili, že to myslím smrteľne vážne. Bol som naozaj veľmi rozhodný a nikdy som sa nenechal odradiť. Presne táto vlastnosť mi zostala do dnešného dňa. Keď sa pre niečo rozhodnem, nezastavím sa dovtedy, dokým to nedosiahnem. A už ako malý som túžil po tom, aby som jedného dňa vlastnil vozidlo.

leasing

Bol som ako každý iný malý chlapec

Hrával som sa na malej autodráhe a bez toho, aby som si niekam nezobral autobus alebo iné vozidlo som sa z domu ani len nepohol. Keď sa tak náhodou stalo, plakal som dovtedy, kým sme sa poň nevrátili alebo, kým mi moji rodičia nekúpili nové. Áno, možno som bol otravný, ale naučilo ma to, aby som sa nikdy nevzdával. Vždy som túžil po tom, aby som vlastnil vozidlo, no bolo mi jasné, že nemám na to, aby som si kúpil vlastné, takže som rozmýšľal nad inými riešeniami.

Nemusím ho predsa vlastniť, keď si ho môžem prenajať

Vtedy mi napadol naozaj geniálny nápad. Nepotrebujem vlastniť neojazdené vozidlo, keď mám operatívny lízing autá. Navolil som si všetko, čo som chcel. Od značky, cez vybavenie, až po cenu a už mi stačilo len čakať na zvolenú ponuku. Myslím, že som nikdy neurobil lepšie rozhodnutie. Keď si dlhodobo prenajmem nejaké vozidlo, nemusím sa naozaj starať takmer vôbec o nič a to je fakt výhodné.

automobil

Najväčšiu radosť majú moji najbližší

Najkrajšie na tom celom je, že aj keď som si splnil sen ja, najviac sa z toho tešia práve moje deti. Hlavne pre to, že už nemusia chodiť do školy a na krúžky autobusom alebo vlakom. Pohodlne ich odveziem úplne kamkoľvek. Rovnakú radosť má aj moja žena, pretože nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Nie je nič lepšie, ako keď má z vášho splneného sna radosť celá rodina.

5/5 - (1 vote)