Upevnite morálku vašej firmy

Nejde ani o to, že toho majú skutočne veľa a nemôžu si len tak povedať, že idú so všetkým seknúť a proste koniec. Sú zodpovední za veľké množstvo ľudí, ktorí sú od nich jednoducho závislí. Preto si nemôžu povedať, že proste končia. Musia ísť ďalej. A nesmú sa vzdávať, lebo práve to môže spôsobiť, že naozaj totálne prepadnú. A oni nechcú prepadnúť, chcú byť vzorom pre všetkých, ktorí v neho veria.

potisk trička

Keď vo vás však ľudia veria, musíte nejakým spôsobom aj upevňovať morálku, nemyslíte? Ide o to, že je toho naozaj veľmi veľa, o čo sa musíte starať. Ale prvoradí by vám vždy mali byť ľudia, na ktorých závisíte. Práve oni vás vždy podržia, keď im dáte šancu. A podržia vás aj vtedy, keď práve nemáte svoj deň. Mali by ste sa teda nad tým zamyslieť a porozmýšľať nad tým či by ste im niečo nemali darovať. Čo keby ste teda vymysleli niečo originálne, čo podporí morálku vašej firmy?

Čo keby ste vybrali potlač tričiek s logom vašej firmy? Nemusí to byť niečo nevhodné a gýčové, pokojne to skúste s niečím originálnym. Možno, keby ste k tomu vymysleli aj vtipný slogan? Je to len na vás, no verte tomu, že aj vďaka tomuto sa budete cítiť ako skutočný tím. Ide len o to, čo si zvolíte a čo chcete, aby sa udržalo. Je jasné, že kus oblečenia možno nezmení nič podstatné, no aspoň budete vedieť, prečo to vlastne všetko robíte. Robíte to pre ľudí. Robíte to preto, lebo ľudia si zaslúžia všetko na svete. Aj obyčajný kus oblečenia. Lebo nech je váš biznis akýkoľvek úspešný, nebol by ničím, keby ste okolo seba nemali tých správnych ľudí.

batika

Prečo sa s nimi tiež neskúsite viac rozprávať? Možno práve pri rozdávaní tohto darčeka zistíte, že o svojich zamestnancoch vlastne vôbec nič neviete. Práve toto môže byť dobrý dôvod na to, aby ste začali konverzáciu a dostali sa viac do obrazu. Verte tomu, že aj vaši zamestnanci si to budú naozaj vážiť.