Univerzálne poťahy na sedačku

Ak hľadáte vkusné potahy na sedacku mali by ste navštíviť internetovú stránku spoločnosti Sofasoul. Ponúkajú Vám poťahy na sedačku z rôznych materiálov, farieb a vzorov. Sedačka býva veľmi používaným kusom nábytku v každom byte či dome, pretože obývačka je akýmsi centrom celej domácnosti. Do obývačky si pozývame rodinu, priateľov či známych. Taktiež sa v nej dobre relaxuje, pozerá televízor alebo číta kniha. Pri výbere poťahu na sedačku by sme tiež mali brať do úvahy ostatný interiér bytu či domu, aby všetko spolu ladilo ako celok. Jednotlivé kúsky by mali spolu buď farbou alebo materiálom spolu ladiť. K poťahom na sedačku môžete tiež vkusne a decentne zladiť vankúšiky, deku či okrasné kvetináče na rastlinky. Fantázii sa rozhodne medze nekladú.

tkaniny

Snímateľné poťahy na sedačku

Snímateľné poťahy na sedačku bývajú v dvoch vyhotoveniach. Prvý variant je, že poťahy na sedačku sú vyrábané priamo od výrobcu sedačky či pohovky, čiže presne na mieru. Druhý variant je taký, že snímateľné poťahy na sedačku vyrábajú rôzny výrobcovia a poťahy nie sú presne ušité na mieru. Originálne snímateľné poťahy na sedačku uprednostňujú hlavne tí, ktorí vedia, že poťahy budú chcieť pravidelnejšie prať a čistiť. Môže to byť z dôvodu viacerých detí alebo domácich miláčikov v rodine.

Univerzálne poťahy na sedačku, volia hlavne tí, ktorý by chceli vzhľad svojej sedačky zmeniť. Či už z dôvodu, že zmenili ostatné kusy nábytku v obývačke alebo starý poťah na sedačku už je opotrebovaný alebo veľmi znečistený.

Výhody a nevýhody snímateľných poťahov na sedačku

Každý z oboch variantov poťahov na sedačku nesie so sebou isté výhody aj nevýhody. Medzi výhody patrí to, že poťahy sa môžu prať, jednoduchšie sa zmení čalúnenie sedačky (v prípade poškodenia), jednoduchšie sa zmení aj vzhľad sedačky (ak Vás už omrzel vzhľad tej starej), taktiež ochránite originálny poťah sedačky. Navyše cena snímateľného poťahu na sedačku je finančne menej náročná voľba ako kúpa novej.

Medzi nevýhody patrí, že niekedy sa snímateľné poťahy na sedačku nezmestia do klasickej práčky, môže dôjsť k predčasnému opotrebovaniu či pokrčeniu látky, pri častom navliekaní sa môže stratiť pružnosť a tvar poťahov. Niekedy tiež univerzálny snímateľný poťah na sedačku nemusí presne sedieť na Váš typ sedačky.

obývací pokoj

Spoločnosť Sofasoul.sk pre Vás a Vašu obývačku prináša širokú škálu poťahov na sedačku. Na svoje si prídu aj tí najnáročnejší zákazníci, ktorí si poťahy na sedačku vyberajú naozaj veľmi opatrne.