Umelé mihalnice – prirodzená krása

Oči sú výrazným detailom tváre a preto je potrebné venovať im dostatočnú pozornosť nielen po zdravotnej stránke, ale aj po tej estetickej. Ich krásu tvorí nielen farba a tvar, ale aj dlhé a husté riasy, ktoré oči dokonale ohraničujú a dodávajú im šmrnc.

velké řasy

Príroda však nebýva v každom prípade štedrá a tak prirodzené riasy bývajú krátke či príliš riedke a nevýrazné. V takom prípade sa používajú rôzne kozmetické prípravky na ich zvýraznenie ako napríklad tradičná špirála.
Niekedy však špirála nedokáže vaše oči zvýrazniť podľa predstáv a chcelo by to niečo o mnoho viac. A v takom prípade sú najvhodnejším riešením umelé mihalnice.

Krása, ktorú si môže dovoliť každá žena
Jedná sa o obľúbený a žiadaný hit poslednej doby a najväčšou výhodou je, že ide o bezbolestnú aplikáciu.Metoda predlžovania a zahusťovania spočíva obvykle v lepení jednotlivých rias či trsov na prirodzené riasy a tým vzniká efekt, ktorý je na nerozoznanie od rias prirodzených.

oko

Každá žena si tak konečne môže dopriať riasy svojich snov a tým pádom aj nádherné a výrazné oči. Tento trend je vhodný nielen pre slečny, ale pre ženy v každom veku, takže konečná hranica neexistuje a každá žena si môže dopriať starostlivosť a zvodný pohľad.

Dôležitá je aj v tomto prípade kvalita, pretože čím kvalitnejšie produkty, tým kvalitnejší konečný výsledok. Ak vám príroda nenadelila vysnívané riasy, tak týmto spôsobom ich budete mať zhruba do hodiny a nielen, že získate vysnívaný vzhľad očí, ale výrazne sa vám zvýši aj sebavedomie.

Výhodou je, že umelé riasy nepotrebujú ďalšie líčenie.Sú natoľko výrazné a krásne, že vám ušetria čas i peniaze. Budete sa tak môcť pyšnieť krásnymi očami po celý deň a nebudete musieť brať ohľad na to či nanesená farba zo špirály ešte drží alebo nemáte niekde rozmazané oči.
Dopriať si nádherné riasy nebolo nikdy jednoduchšie.

5/5 - (1 vote)