Tričko podľa seba

Máte chuť na vytvorenie vlastného trička s potlačou ? Tak to ste na správnom miesto. Stránka ponúka najlepšie a nekvalitnejšie trička a potlače podľa svojho výberu.

Môžete si vybrať z rožných farieb, vzorov ktoré sa Vám páči. Potom si môžete vybrať potlač na trička a trička objednáte a my ho dourčime. Potlače na tričká robí pomocou sieťotlače, čo znamená že ide o najkvalitnejšiu potlač na všetky trička aké len poznáte. Potlač na tričku Vám vydrží dlho a po opraní majú rovnaké farby ako nové.

trička

Môžete si vybrať akúkoľvek potlač na tričko, my dokážeme urobiť všetky druhy potlače. Od jednofarebnej alebo plno farebnú cez celé tričko.
Tlač môžete umiestniť kamkoľvek budete chcieť. Od pravého rukáv, ľavého, pravý a ľavý bok, na srdce, prsia, dole. Umiestnenie nechávame na Vás, teda podľa Vášho výberu.

Ponúkame taktiež aj neobmedzený výber veľkosti. Od Veľkosti L až po XXXl.
Vždy keď vyrábame potlače rôznych tričiek, robíme dôkladné prípravy na tlač,a aby bolo všetko pripravené ta tlač a nevznikli žiadne chyby pri tlači na tričko. Pravidelná údržba spôsobuje kvalitnú a odolnú farbu na všetkých tričkách s potlačou.

Ak si chcete vytvoriť vlastné tričko podľa Vášho výberu, napríklad výber farby, veľkosti, strihu, materiálu, môžete. Robíme aj trička so špeciálnou zákazkou len pre Vás. Stačí si len vybrať a tričko Vám vyrobíme na mieru.

prádlo

U nás si môžete vybrať na tričko aj špeciálne efekty ktoré nájdete v našom shope. Stačí si len vybrať a tričko Vám vyrobíme podľa Vašich požiadaviek.
Čo potrebujete na výrobu potlače. Stačí ak si vyberiete vlastnú potlač a my Vám ju zhotovíme. Ak máte záujem aj o iné produkty, môžete nás kontaktovať a Vašu objednávku na tlač doplníme a vyrobíme. Tovar vám odošleme kuriérom alebo poštou a doručenia by malo trvať sedem až 14 dní od objednania potlače.

5/5 - (3 votes)