Svoje rozhodnutie oznámte štýlovo

Prípravy snúbencov na ich najkrajší deň v živote sa začínajú dávno predtým ako si zasadnú za svadobný stôl a pustia sa do jedenia svadobnej polievky. Svadba totiž vyžaduje zosúladenie mnohých okolností, od rezervácie sály cez výber svadobného menu či zabezpečenie hudobníkov, o šatách či obleku ani nehovoriac. Dôležitou súčasťou však sú aj oznámenia, ktoré rozposielajú priateľom a známym.

Každý budúci manželský pár má o svadobnom oznámení svoju predstavu a podľa nej sa ho aj snaží vytvoriť. Musí z neho sršať kúsok vášho „ja“, veď je to o vás a pre vás. Výrobu a tlač oznamenia na svadbu týchto oznámení zverte do rúk odborníkom, ktorí vám poradia a pomôžu s výberom kvalitného papiera, typom písma alebo textom. Vyrábajú aj pozvánky s vašimi fotografiami, grafický návrh si tiež môžete vymyslieť sami, oni to celé už len „učešú“.

istock-638372752-1

Prvotný návrh však nikdy nie je ten jediný, a preto oznámenia vytlačia až po odsúhlasení vami. Chcete mať svoju karikatúru, nie je problém, prineste grafikovi svoju fotografiu a ten ju z vás urobí. Oznámenia môžu byť aj jednoduché, strohé, štýlové, moderné či vtipné, ale aj retro či klasické alebo folklórne. Každý detail je však tlačený, nič nie je na papieri prilepené. Papier je takisto v ponuke v niekoľkých druhoch, rozhodnúť sa môžete pre matný a lesklý obojstranne alebo perleťovo biely či biely so štruktúrou plátna alebo krémovej farby, je to len na vašom vkuse. Tlač je veľmi kvalitná, na profesionálnej úrovni, s nádychom luxusu, ak sa rozhodnete pre elegantný štýl oznámení alebo poskytnete svoje predstavy o tom, ako má vyzerať, vždy dostanete to, po čom túžite, teda kvalitne vytlačené a odborne zoštylizované svadobné oznámenia.

svadobné oznámenie

Profesionáli sa okrem oznámení venujú aj výrobe a návrhom etikiet na fľaše, kartičky na výslužky, menovky na stôl či samotné pozvánky k svadobnému stolu a podobne. Majú v tejto oblasti bohaté skúsenosti, takže sa na nich môžete s dôverou obrátiť, určite budete spokojní.