Snehový kráľ

Je jedno s čím začnete, hlavné je, aby vás to bavilo a nešportovali ste iba z nutnosti. Niektorí potrebujú nájsť hlavne pokoj a harmóniu, preto si volia napríklad aktivity ako je joga, pilates alebo tai-či, kde ide predovšetkým o prepojení telesnej a duševnej roviny. Potom sú tu milovníci posilňovní, cyklisti a nadšenci pre zimné športy. Práve na tomto poli hrá prím predovšetkým snowboarding.

ledovec

Snehový kráľ

S týmto športom môžete začať vlastne v akomkoľvek veku, pokiaľ teda netrpíte ťažšou formou artritídy, ktorá by vás nejako obmedzovala v pohybe. Výhodou je, že budete zo začiatku padať do snehovej prikrývky, takže sa nemusíte báť modrín. To poteší najmä nežné pohlavie. Spočiatku môžete začať s požičanou výbavou a neskôr si zaobstarať úplne nový outfit, v ktorom budete kraľovať zjazdovkám.

Čo budete potrebovať?
· nadšenie a veľkú trpezlivosť
· správnu veľkosť topánok a viazania
· snowboard
· oblečenie, okuliare a kvalitné rukavice

Kde to všetko zoženiete?
Samozrejme že existuje niekoľko internetových obchodov, ktoré sú osvedčené u mnohých zákazníkov, ale na prvýkrát by som radšej volila kamennú predajňu, kde vám veľmi dobre poradia s výberom. Môžete voliť z radu renomovaných značiek, kedy si kúpite celý komplet. Lacne snowboardy zoženiete ale najlepšie na začiatku októbra, kedy majú obchodníci práve na toto vybavenie veľmi výrazné zľavy. Ako zákazník tak máte dobrú šancu zohnať celú výbavu za rozprávkovú cenu. Ušetríte tak aj niekoľko stoviek eur. S príchodom zimy sa totiž ceny zase budú šplhať na hor.

zábradlí

Takto u obchodníkov ešte zastihnete také poklady, ktoré sú hitom známych výrobcov. Väčšina Slovákov si totiž tento šport v posledných rokoch doslova zamilovala, nejde teda o hit len ​​tohtoročnej sezóny. Záujem zákazníkov o tento artikel každým rokom rastie, takže sa na to riadne pripravte.
Ženy ocenia veľký výber najmä na poli dizajnu a farieb, takže budete bielymi kráľovnami uprostred hôr.
Takýto nákup môžeme rovno odporučiť ako darček k Vianociam.