Sme v tom skoro všetci

V ostatných rokoch nájdete hádam na každom rohu jedného výživového poradcu či fitness trénera. Časopisy aj internet sú plné reklám na kliniky estetickej chirurgie, kde vám odsajú prebytočný tuk doslova na počkanie. Veľký záujem je aj o televízne relácie, v ktorých objemnejší spoluobčania chudnú pod dohľadom odborníkov. Čím to je? Odpoveď je jednoduchá, kde je dopyt, rastie ponuka. Ľudia dnes túžia byť dokonalí nielen v tom, čo všetko za deň stihnú, ale aj v tom, ako vyzerajú.

váha a dívka
Problém ako rychlo schudnut občas rieši každý z nás. Nikto sa necíti dobre v tele, ktoré je o pár čísiel väčšie ako by sa patrilo. Hlavne v plesovej a v sezóne plaviek ženy túžia po okamžitých výsledkoch. Ale pozor! Každý, kto niečo také ponúka, je podozrivý. Pribrať vám tiež obyčajne netrvalo len pár dní, preto treba počítať s tým, že aj cesta naspäť bude zdĺhavá. A rozhodne to nebude cesta ľahká.

Hlavne vytrvajte
Na začiatok zabudnite na všetky lieky, výživové doplnky a zázračné diéty. Sústreďte sa na jedlo, jeho pravidelnosť a kvalitu. Spriateľte sa so zeleninou a sladkosti prenechajte tým, ktorých nemáte radi. Doprajte si viac pohybu a hlavne, neklesajte na duchu, keď sa výsledky dostavujú len veľmi pomaly. Aj keď teoreticky viete, ako rychlo schudnut, neskúšajte to z jedného jediného dôvodu. Rovnako rýchlo totiž priberiete ešte viac ako predtým, pretože telo sa prepne do núdzového režimu a začne automaticky ukladať všetko, čo mu poskytnete. Náprava potom trvá veľmi dlho a budete sa zbytočne trápiť.
žena při hubnutí

Vraj to všetko viete, ale nechce sa vám tak dlho čakať? Ak vám záleží na vlastnom zdraví, iná možnosť neexistuje. Skúste sa opýtať ktoréhokoľvek odborníka, určite vám potvrdia, že v tejto oblasti sa ponáhľať rozhodne neoplatí.

5/5 - (1 vote)