Sex už nie je ako býval? Pozrime sa, kde môže byť problém

Možno ste sa už stretli s tvrdeniami, že „sex už nie je taký ako býval“ a možno ste šíriteľom týchto tvrdení aj vy na základe vášho súčasného sexuálneho života, od ktorého si sľubujete väčšie grády, než ako to vyzerá v skutočnosti. Kde je teda problém?
muž v boxerkách

To sa nedá povedať konkrétne, ale všeobecne určite áno, nakoľko možných reálnych dôvodov je na výber celkom dosť. Je problém u muža a jeho zlyhaní v tomto smere spôsobenom psychickým vyčerpaním či problémami so zdravím? Má problém so zdravím žena alebo sa v poslednej dobe nevie s niečím zmieriť? Sú faktory čisto iba vonkajšieho charakteru alebo je je pes zakopaný vo vašej domácnosti a je vo vašom vzťahu niečo, čo vás momentálne vzájomne izoluje? V inom prípade nemusí byť problém psychického charakteru, ale svoje môže vypovedať i zdravotný problém, o ktorom možno nevieme alebo ho ignorujeme, možno aj prakticky bežného civilizačného charakteru ako problém s vysokým tlakom, nadváha či iné srdcovo-cievne ťažkosti spôsobené napríklad častým fajčením, pitím alkoholu, nedostatkom spánku, nedostatkom pohybu, jedením slaných jedál a pod?
erotické prádlo
Pokiaľ sa o sex usilujete a chyba nie je vo vzájomnom vzťahu či komunikácii, no očakávaná chuť alebo vyvrcholenie neprichádza, v takom prípade môže okrem zdravej životosprávy pomôcť aj rýchle a nadmieru efektívne riešenie cobra120.
Problémom v posteli ale môže byť možno aj na prvý pohľad banalita, akou sú zlozvyky, ktoré narušujú váš sexuálny život. O akých zlozvykoch je reč?
Miesto sexu plný tanier– Prejedanie sa v neskorých večerných hodinách nie je odporúčané z hľadiska zdravia, ale ani výkonu v posteli. Zostaneme malátni, organizmus bude zaťažení a nám sa bude chcieť akurát zaspať, pričom k sexu potrebujeme predsa len aktívnejší pocit. Plný žalúdok nás od sexu skôr odrádza.
kondom durex
Upozorňovanie na nedostatky svojho tela- To platí v prípade oboch pohlaví. Nik nie je dokonalý, ale ak budeme na svoje čo i len menšie telesné nedostatky krásy upozorňovať, môžu sa tomu druhému vryť do pamäti, aj keby im inak nekládol väčší význam. Tieto nedostatky si následne môže vybaviť v tej najmenej vhodnej chvíli a môžu tak prerušiť vzájomné radovánky.