Sex má byť zábava

Vždy som mojim kamarátkam tvrdila, že majú rozprávať, keď majú nejaký problém. Viete, ale každý vie poradiť, kým nemá nejaký problém sám. A so mnou to proste bolo úplne tak isto. Chcela som, aby nemal nikto problém. Ale nakoniec som ho mala ja sama. Čo sa týka sexu, vždy som sa prezentovala, ako keby som bola veľmi, ale naozaj veľmi otvorená osoba, ale nakoniec som zistila, že to bolo len, keď sa to týkalo ostatných. Keď sa to týkalo mňa, nechcelo sa mi o tom veľmi rozprávať a ani sa o tom prezentovať. Je jasné, že sex nie je tabu. Ale hlavne vtedy, keď sa netýka vás.

dívka

Čo môžete urobiť ak chcete, aby to bolo lepšie?
Fakt som si vždy myslela, že to chlapi sú tí, ktorí majú problémy so sexom. Ale keďže sa to týkalo aj mňa, bolo mi jasné, že to musím nejako vymyslieť. Nechcela som sa tváriť, že žiadny problém nemám, pretože by to bolo nevhodné. Vzhľadom na to, akú filozofiu som zastávala. Ale aj tak som bola presvedčená o tom, že všetko, čo sa nás žien týka a čo sa týka nášho sexuálneho života, má vždy niečo spoločné s chlapmi. Aj keď vám na niečom záleží, musíte to vymyslieť.

sexy poloha

Ako si môžete naozaj pomôcť?
Ak chcete, aby bolo všetko tak, ako má byť, tak na tom proste musíte zapracovať. A ja som vedela, že keď mám v sexe problém, najlepšie, čo môžem urobiť je, že na tom budem pracovať. A ja som sa rozhodla, ža napriek všetkému, čo moje okolie hovorí, ja vyskúšam novú metódu. Vyskúšam niečo, čo mi môže pomôcť, a teda lovegra. Aj moja najlepšia kamarátka mi to odporúčala a keď vám to už raz odporúča niekto, komu dôverujete, tak nemáte nad čím viac premýšľať, no nie? Ja som bola rada, že mám možnosť urobiť niečo navyše a že jednoducho vďaka tomu bude môj sexuálny život oveľa lepší, ako by som čakala. Ale to je jasné. A je jasné, že vďaka tomuto sa budem cítiť lepšie a takisto aj môj partner.