Rozšírte detskú izbu

Mať malý byt a dve deti je niekedy ako za trest. Tým nechceme povedať, že je to totálna katastrofa, no musíte uznať, že je to, ako keby ste bývali v mravenisku. neustále sa jeden o druhého potkýnate, máte doma neporiadok, pretože keďže nemáte veci, kam odkladať, váľajú sa po celom byte. Nedajbože, že k vám má prísť nejaká návšteva. To už znamená hotovú katastrofu.

Děvče se psem

Každý člen rodiny potrebuje priestor
V dnešnej dobe je každé dieťa samostatná osobnosť. Už to nie je také, ako keď sme vyrastali my. Dnešné deti si nevedia predstaviť, že budú vyrastať v izbe so súrodencom. My sme pokojne boli v jednej izbe aj traja, no dve deti sa idú doslovať zožrať, pretože nemajú dostatok miesta. No keď si to tak vezmeme, naozaj každý člen rodiny potrebuje vlastné miesto. Vy, vaše deti a dokonca aj váš domáci miláčik. To znamená, že by sme sa naozaj nemali čudovať, keď sú deti nervózne z toho, že sa vo svojej izbe nemajú, kde pohnúť.

Štěně v posteli

Nájdite riešenie a vytvorte im v izbe miesto
Určite by chceli mať vlastný stôl, vlastnú stoličku a vlastnú skriňu. Otravuje ich, že majú všetko spoločné. No ako im vytvoriť miesto, keď im celú izbu zaberá priestor na spanie? Máme pre vás riešenie. Práve poschodové postele vyriešia váš problém. A urobia viac, než len to. Vďaka nim vznikne v ich detskej izbe úplne nová hracia časť.

Skupina plyšových medvídků

Nechajte ich, nech sa hrajú a vymýšľajú
Uvidíte, že vaše deti budú úplne nadšené. Nielen z toho, že im takto vytvoríte viac miesta a že bude mať každé svoj priestor. Ale jednoducho na svete nie je dieťa, ktoré by po niečom takomto netúžilo. Každé dieťa sníva o tom, že ju bude so svojím súrodencom mať, že sa budú hádať o to, kto spí hore a nakoniec nájdu spoločný kompromis, pretože je to jednoducho úžasné miesto na hranie. Uvidíte, koľko kreativity v nich prebudú niečo také jednoduché. Lepšie riešenie ste určite nemohli vymyslieť.