Rodičia ako kúzelníci

Tí najmenší môžu sprvu iba počúvať a tí starší, ktorí už prešli prvou triedou a spoznali taje abecedy, sa môžu už sami ponoriť do ríše tajomstiev a čarovného sveta, kde sa plnia sny.

Väčšina z nás síce v skutočnosti čarovať nevie, ale možno práve prišiel čas, aby sme sa to konečne naučili. Nepotrebujeme k tomu klobúk, z ktorého by sme vytiahli králika ani truhlu plnú pokladov.pokoj

Aby naše deti mohli naozaj dobre spať a snívať svoje rozprávkové sny, stačí im k tomu kúpiť len kvalitnú posteľ, ktorá môže niesť príbeh ich obľúbeného hrdinu. Môžete vyberať z najrôznejších motívov. Chlapcov určite poteší mašinka Tomáš alebo autíčka Cars, pre dievčatká sú potom najväčším trendom princezné z Ľadového kráľovstva.pokojíček

Vďaka nim sa stávajú tiež presvedčivými hrdinami svojho všedného života, práve tieto postavičky im môžu dodať veľkú odvahu, keď riešia nejaký problém a nevedia si rady. Zakaždým predsa nepobežia za mamičkou! Taká rozprávka je zároveň zaručený liek na ich nespavosť.

U nás si určite vyberiete.

Zaujímajte sa aj o kvalitu

· Na prvom mieste však stojí stabilita a zdravotná vhodnosť lôžka pre vašich najmenších. Vyberajte pevnú konštrukciu, najlepšie z masívneho prírodného dreva. V obchodoch nájdete hneď niekoľko rozmerov, vždy záleží na veku vášho potomka.
· Dôležitou súčasťou je penový matrac. V tejto oblasti je najväčším hitom kokosový matrac, ktorý často rodičia kupujú už pre najmenšie bábätká.
· Ak váš chrobáčik ešte len s klasickou postieľkou začína, potom rozhodne nezabudnite na vyššie bočnice, teda zábrany. Väčšina detí má totiž divokejšie spanie a vy predsa chcete chrániť ich bezpečie.pokoj

Čo pre malých cestovateľov

Ak často stráži vašich potomkov babička s dedkom, potom majú určite v obľube napríklad svoj vankúšik a plyšové zvieratko, ktoré nosia stále sebou. To sa dá vyriešiť pomocou matrace, spacieho vaku a vankúšiku zloženého do tašky. Takto im sny nebude rušiť ani vyložene cudzie prostredie.