Prvé krôčiky do škôlky

Mnohí z nás si na ne pamätajú ešte zo svojho detstva. Kroky s mamičkou alebo s oteckom, ktoré viedli priamo do škôlky. Skrinka s obrázkom, pyžamko a prezuvky a pani učiteľka, ktorá vás chytila za ruku a odviedla do triedy. Odrazu sú rodičia preč.

hraní

A presne to isté teraz čaká vaše deti. Máte obavy už za ne, čo ich v novom prostredí čaká a ako rýchlo si zvyknú. Obavy z toho, že ešte nikdy neboli bez vás a teraz ich niekde necháte i na niekoľko hodín. Sú to úplne normálne pocity, ale pozor na to, aby ste ich nepreniesli na vaše dieťatko.
Skúste sa obáv zbaviť vhodným výberom zariadenia. Okrem bežných zariadení je vám k dispozícii aj súkromná škôlka Bratislava. Možno si priplatíte, ale za istotu, že o vaše dieťa bude skvele postarané po všetkých stránkach a hlavne tých citových.

Individuálny prístup a pestrý program

Hlavnými dôvodmi, prečo je pre rodičov najlepším riešením práve súkromná škôlka Bratislava, je individuálny prístup.Tieto typy zariadení prijímajú nižší počet detičiek, než je to v bežných zariadeniach a tým znižujú riziko, že o vaše dieťa nebude individuálne postarané. Niekedy stačí len pohladiť, usmiať sa, zapojiť do diania a všímať si povahy detí a deti sú tými najspokojnejšími a zvládnu to v takom prostredí i bez maminy a ocka.

Výhodou je, že umiestnenie je do tohto typu možné od jedného roka detí a nie je podmienkou byť bez plienky.
Vaše detičky budú zainteresované do programu, ktorý je bohatý na hry, zábavu, krúžky, ale tiež výlety. Deti nebudú mať čas na nudu.

děti

Okrem toho prispieva k dobrému pocitu aj domáce a farebné prostredie umiestnené uprostred zelene. Deti tak nečaká prísne formálne prostredie a z celej záležitosti budú mať pocit, že sú rodičia niekde nablízku.

Rôzne aktivity prebudia vo vašich deťoch záujem o rôzne tvorenie, pohyb, hudbu, ale tiež cudzí jazyk.