Prečo nakupovať práve poschodové postele?


Jedným z dôvodov môže byť túžba usporiť miesto, ktoré potom môžete napríklad v detskej izbičke využiť pre herňu alebo kútik pre učenie. Má ideálne riešené rozmery a môžete ju použiť vlastne kdekoľvek, či bývate v dome či byte.

poschodová postel

Lôžko nielen pre spanie
Dajú sa využívať v podstate od momentu, kedy váš chrobáčik odrastie detskému lôžku. Pokiaľ máte potomkov rovno dvoch a je medzi nimi väčší veková hranica, potom ten starší by mal rozhodne spať hore. Mladší súrodenec potom obsadí lôžko dole. Horné poschodie je vhodné skôr pre deti od šiestich rokov veku, kedy už majú pevnejšie spanie.
Nemusíte sa báť, tieto lôžka sú skutočne veľmi bezpečné. Podliehajú totiž normám Európskej únie.
Horná lôžko je opatrené zábranou po celom obvode, takže váš chlapček či dievčatko hneď tak nespadne. To by museli vyložene skákať dole a to je sprvu ani nenapadne.

Môžete si vyberať prevedenie s rebríkom, ktorý sa odporúča zošikmený alebo praktické schodíky. Niektoré typy lôžok majú dokonca zábradlia. Zároveň vyriešite spanie vašich potomkov až do 18 rokov veku, pretože plocha lôžok sa väčšinou vyrába v rozmeroch 90×200 cm s nosnosťou do 120 kg.
Ich obľuba je napriek tomu veľmi individuálna. Aj tak ešte stále nie sú za zenitom. Poschodove postele nemusia byť nutne len vo farbe masívneho dreva, často nájdete aj rad farebných variantov, ktoré oslovia ako malé, tak i veľké. Hlavná vec ale je, že každé z vašich detí bude mať samostatný súkromný priestor len pre seba. Rad lôžok je vybavená aj zadnou stenou, ktorú tvoria rôzne poličky na knihy alebo hračky, takže ich ani večer neopustia ich obľúbení kamaráti.

postel patrová

Okrem toho ponúkajú aj zaujímavý a celkom komfortný úložný priestor, ktorý vám tiež ušetrí veľa miesta. Šuplík stačí len vysunúť a hneď majú k dispozícii všetko, čo potrebujú. Niektoré typy majú aj zabudovanú šatníkovú skriňu alebo prídavné výsuvné lôžko.
Stačí len navštíviť zopár zaujímavých e-shopov alebo vyraziť do mesta za nákupmi.

5/5 - (2 votes)