Prechádzky v daždi

Väčšina ľudí proste nemôže vystáť zlé počasie. Vôbec sa im niet čo čudovať. Je to predsa len depresívne. Ráno vstanete, pozriete sa von oknom a neuvidíte nič pekné, len dažďové kvapky. Náladu vám urobí len pohľad na očká a vrtiaci chvost pri posteli. Váš domáci miláčik sa z vás teší vždy. Či vonku sneží, či prší, alebo svieti slnko. Je to príjemné, keď viete, že z vás má niekto radosť, no aj tak by ste radšej brali, keby bolo vonku pekne, no nie?

yorkshire

Mať doma chlpáčika je to najkrajšie na svete, no predsa len mu musíte venovať veľmi veľa času. Nemôžete nikam odísť na dlhšiu dobu, taktiež si nemôžete plánovať dovolenku bez toho, aby ste vymysleli, kam by ste ho mohli dať. No aj tak si tým, že ho máte, plníte svoj veľký detský sen, no nie? Stojí to za to všetko, aj keď vonku prší a vy chcete byť doma, zabalená či zabalený pod dekou so šálkou čaju, ale musíte ísť vonku. Aby toho nebolo málo, váš havkáč sa vyváľa v blate, vyváľa sa v každej mláke, ktorú uvidí a aby toho nebolo málo, ešte aj úplne zmokne. Doma vám potom naozaj veľmi zapácha a umývať ho každý jeden raz, keď prídete z domu naozaj nie je dobrý nápad. Hlavne, keď vonku leje celý týždeň.

Na to však predsa vymysleli pršiplášte pre psov. Dajte tomu svojmu takýto vynález, možno sa na začiatku bude brániť, no v konečnom dôsledku uvidí, že nič lepšie ste mu teda určite nemohli dať. Konečne si užije škaredé počasie tak, ako sa na domáceho miláčika patrí. A vy sa nebudete rozčuľovať nad zápachom jeho srsti. Nie je nič lepšie, ako vidieť svojho najlepšieho kamaráta šťastného. Navyše to môže byť aj celkom dobrý módny doplnok, hlavne vtedy, keď ten jeho zladíte s tým svojím. Alebo ho môžete zladiť s dáždnikom, je to len na vás.

pláštěnka

Urobte vášmu chlpatému kamarátovi radosť a aj z daždivých prechádzok spravte malé dobrodružstvo. Už sa viac nemusíte rozčuľovať, bude sa to páčiť jemu aj vám.

4.5/5 - (2 votes)