Pre viac svetla a väčší interiér

Nebojte sa veselých farieb ani moderného štýlu, ktorý očarí nielen vás. V dnešnej dobe máte naozaj široký výber v oblasti nábytku aj dekoračných prvkov. Môžete si tak trochu sami zahrať na dizajnérov.

Nikto z nás netúži bývať v temnej kobke, milujeme svetlo a to chceme pustiť aj do nášho domova. K tomu nám pomôže zrkadlový nábytok, ktorý otvorí priestor novým zajtrajškom. Zrkadlo proste do interiéru jednoducho patrí, je to dôležitý prvok, bez ktorého sa neobíde prakticky žiadna domácnosť. Napadlo vás ale použiť sklenenú plochu ako súčasť zariadenia – napríklad u skrine, stolíku alebo komody? Tento štýl je tak trochu inšpirovaný starými časmi, vidiekom alebo érou Ľudovíta XIV. Pritom pôsobí stále veľmi súčasne. Dá sa navyše kombinovať aj s ďalšími štýlmi tak, aby bol koncept vášho bývania celistvý.

komody

§ Dva v jednom
Vďaka týmto trendy kúskom, budete mať napríklad funkčný stolík a zároveň miesto, kde sa budete môcť ako žena venovať ošetrenie pleti a nalíčiť sa napríklad na večeru s vaším priateľom. Pojme totiž všetko, čo obsahuje vaše kozmetická taštička. Nielen feng sui ale aj už naše babičky verili v magickú silu číreho materiálu. Navyše berte ako bonus, že budú priestory pôsobiť viac naživo a pozitívnejšie.

§ Zaujímavé efekty, všade kam sa pozriete
Prispôsobí sa vám ako chameleón, ktorý dokáže dokonale splynúť so svojím prostredím. A vy konečne nájdete silu farieb a tvarov celého vášho interiéru. Masívne drevo je vďačnou kombináciou a so sklom, ktorý nepôsobí ťažkým unaveným dojmom, ba práve naopak.

komoda

Napríklad komody v tomto štýle sa skvele hodia snáď do každej izby, nechajte sa inšpirovať práve tu:. Sú krásne, netradičné a zároveň plne funkčné. Môžete ich použiť ako klasický bielizník alebo aj menší šatník. Navyše horná plocha sa dá využiť na dekorávanie.
Máte aj vy doma podobný kúsok? Že nie? Možno by bolo na čase si podobný vybrať a nechať ho zapadnúť do vášho interiéru.