Povinné ručenie ľahko online

Je potrebné mať zabezpečené nielen svoje zdravie, ale aj vozidlo, ktorým denne jazdíme do práce, rozvážame deti do škôlky alebo ho používame na dovolenku.

Dnes už to ide z pohodlia domova a úplne bez papierov. Stačí si len urobiť čas a nájsť tú správnu ponuku práve pre vás. Formuláre sú veľmi prehľadné a dokáže ich vyplniť v podstate každý. Potrebujete niekoľko osobných informácií a dáta o vozidle, ktoré nájdete v technickom preukaze. Obratom získate detailný prehľad hneď niekoľkých ponúk.

nehoda

Nemusíte poznať ani vaše bonusy z vašej predchádzajúcej ponuky, dobrý porovnávač má aj toto v malíčku. Navyše si ich môžete previesť na vašu zmluvu.
Dokladom o zjednanie pre vás bude zelená karta, ktorú získate v podstate ihneď. Zasiela sa totiž e-mailom alebo druhý deň poštou. Táto je dočasná, väčšinou platí zhruba dva mesiace. Po zaplatení prvej mesačnej splátky, dostanete od poisťovne už trvalú so štandardnou platnosťou jeden rok.
Zmluvu, ktorá vám príde, už nemusíte podpisovať. Všetko sa dojednáva v súlade s občianskym zákonníkom. Akceptácia prebehne vaším zaplatením, ktoré musí byť vo splatné lehote, na to si dajte pozor.
Viac informácií získate napríklad tu:.
Pokiaľ si vyberiete nové PZP, je potrebné vypovedať starú zmluvu.

Ako sa správne počíta cena?

Ovplyvňujú ju štyri základné údaje a to tieto:
o výkon alebo objem motora vášho auta
o adresa trvalého bydliska
o vek
o vaše vodičské schopnosti

srážka

Od toho sa potom tiež odvíjajú bonusové mesiace.
Ďalšie parametre, ktoré môžu cenu ovplyvniť, môže byť napríklad počet sedadiel alebo použitie vozidla. Čo prakticky znamená, či ste fyzická osoba alebo podnikateľ. Štandardne sa použitie rozdeľuje na bežné a vozidlá taxi služby, kde je samozrejme cena ďaleko vyššia. Potom sem patrí aj značka, model alebo hmotnosť auta – ale to je pre každú spoločnosť výrazne iné.
Nebojte sa, určite si vyberiete aj vy tú správnu ponuku vášmu vozu a vašej osobnosti priamo na mieru.