Pohodlne na svahu


Ak niekto na tomto svete skutočne miluje zimu, tak som to ja. Stavila by som sa, že sa nikto na ňu neteší viac, nikto o nej viac nerozpráva a nikto si ju tak veľmi neužíva ako ja. Možno to teraz preháňam, ale do zimy som fakticky úplný maniak a keby som mohla, okamžite by som sa odsťahovala niekam, kde je stále sneh.
Snowboarding

To je jeden z dôvodov, prečo som do nej taká zamilovaná. Nič vo mne nevyvoláva krajšie pocity, ako keď na zem spadne prvá snehová vločka alebo keď sa prvý raz po lete a jeseni zobudím do zasneženého rána. Stavanie snehuliaka, guľovačka, ale aj obyčajné sedenie pri okne s čajom a knihou v ruke mi spôsobujú v bruchu motýle. Naozaj sa v tom maximálne vyžívam.

Zimní radovánky

Jedným z ďalších dôvodov mojej posadnutosti je aj chodenie na horské chaty. Nech si každý hovorí, čo chce, chaty sú najlepšie vtedy, keď sú vonku mínusové teploty a sneh máte niekde nad kolená. Naozaj je to tá najlepšia vec na celom svete. Veľkým plusom je, keď máte pri chate aj vlek. Uhádne niekto môj ďalší dôvod, prečo pani zimu milujem? Pre zimné športy! Zbožňujem hlavne ich originalitu, a to, že sa nedajú robiť v žiadnom inom ročnom období (s výnimkou tých umelo vytvorených).

Lidé na lanovce

Kedysi som bola verná lyžovaniu a nikdy by som ich za nič nevymenila. Boli to moje lásky, no poslednú dobu som začala pociťovať silné bolesti v nohách, keď som sa dlho lyžovala. Bála som sa, že môjmu športovaniu odzvonilo, no zistila som, že chyba bola v lyžiarkach. Moje nohy ich jednoducho nezvládali a aby som bola úprimná ani sa im teda vôbec nečudujem. Lyžiarky sú naozaj veľmi nepohodlné. Preto som sa rozhodla, že presedlám na dosku, ale dala som si naozaj záležať na tom, aby som si kúpila https://privateconsultinggroup.cz/arca-capital-kupila-palac-belleuve-vlozi-do-neho-750-milionov-ceskych-korun-nie-jedina-nehnutelnost-do-ktorej-investuje/kvalitné snowboardove topanky. Už som viac nechcela, aby ma nohy boleli a s nimi je to ako chodiť po svahu v papučkách. Sú veľmi ľahké a pohodlné, keby som mohla, nosila by som ich naozaj stále.

2/5 - (1 vote)