Pohodlná pohovka a kusový nábytokMožno očakávate revolučné zmeny v oblasti dizajnu, ale boli by ste skôr prekvapení spoločným štýlom v novom plášti, ktorý nikoho nenudí. Je dôležité citlivo reagovať na priania zákazníka, ktorý sa chce cítiť pohodlne a nestrácať teplo svojho domova.

Vďaka neustálym zmenám, ktoré máme v živote, často potrebujeme premenlivé riešenie. Tieto štýly podporujú hravosť, keď sa priestor môže meniť podľa vašej aktuálnej nálady.

byt

Väčšina z nás na jednom mieste nežije po celý život, a preto by sme mali mať praktický nábytok, ktorý si so sebou môžeme vziať. Nepotrebujeme hromadiť zbytočné veci, ktoré strácajú hodnotu v čase. Kvalita a dôraz na detail je dôležitejšia ako snaha o šok s nezvyčajnými tvarmi alebo farbami.
Klasická rohová pohovka už vyšla z módy, skôr si kupujeme rôzne sady menšieho typu, ktoré je možné vyrobiť ako lego podľa potreby.

Namiesto konferenčného stolíka potrebujeme len podnos alebo pohyblivý kus nábytku, ktorý môžete priniesť kamkoľvek sa nám páči.
Rodina sa môže stretnúť a každý sa venuje svojej vlastnej zábave. Niekto sa pozerá na televíziu, ďalší hrá na tablete alebo si užije popoludňajší šálku kávy.
Napriek tomu je tu aj miesto pre tradíciu, ktorá dáva priestor nostalgii. Tá sa vracia často v novej farbe alebo dizajne materiálu.

Medzi ne patrí aj taký solitér ako tv stolík, len už nemusí vyzerať ako u vašej babičky, je moderný, elegantný a strieda rôzne materiály:.

komoda

Nebojte sa trendov z Talianska
Môžu sa dostať do akéhokoľvek druhu bývania. Na tento rok sú typické kovové farby, ako napríklad meď, bronz alebo mosadz na rúrkových oceľových podkladoch v kombinácii s práškovými farbami. Slovo si berie tiež mramor alebo sklo. Hlavnú úlohu zohráva jednoduchosť a prijateľná cena.
Určite tu tak nájdete aj to pravé pre váš domov. Stačí sa len dobre pozerať a nechať sa inšpirovať.