Odzbrojte pohľadom úplne každého

Ak niečo naozaj ohromí každého, tak sú to oči. Aj keď si muži o sebe radi myslia, že si prvé všímajú niečo iné, veľmi sa mýlia. Nech tvrdia, čo len chcú, aj tak si vždy všimnú oči. Práve z toho dôvodu si ženy dávajú naozaj záležať na tom, aby vynikli. Aby boli jedny z prvých vecí, ktoré mužov zaujmú, musia im venovať zvýšenú pozornosť. No nie každý z nás má obrovské oči ako bábika s prirodzenými mihalnicami, ktoré vyzerajú ako motýlie krídla. Práve preto na nich musíme zapracovať.

oko

Nie každá žena vie, ako správne používať mejkap
Aj keď je tomu ťažké uveriť, sú ženy, ktoré mejkap nielen, že takmer vôbec nepoužívajú, ale zároveň majú problém naučiť sa, ako s ním majú zachádzať. Práve preto majú niektoré ženy problém s tým, keď majú ísť na párty, ples alebo rodinnú, či pracovnú oslavu. Nevedia, ako sa majú dať dokopy. No prezradíme vám malé tajmostvo. Nemusíte byť mejkap artistka, aby ste na každej párty a oslave vyzerali ako hviezda. Dokonca sa nemusíte výrazne namaľovať. Stačí vám len jedna maličkosť.

Nemusíte si dve hodiny maľovať oči, tieňovať a snažiť sa nakresliť linku, ktorá nikdy nebude perfektná.
Ak chcete zažiariť aj bez toho, aby ste strávili hodiny a hodiny pred zrkadlom, sú pre vás najlepším riešením umelé mihalnice , ktoré vašim očiam dodajú presne to, čo potrebujú. Budú žiariť, budú pútať pozornosť a len vďaka nim sa za vami otočí naozaj každý chlap, na ktorého sa pozriete. Dokonca sa za vami otočí aj taký, na ktorého ste sa vôbec nepozreli. Práve umelé mihalnice vám dodajú sebavedomie, ktoré mnohým ženám chýba.

kosmetika

Môžete si byť istá, že ak s nieíčm budete určite spokojná, tak sú to práve ony. Nemusíte si zvoliť tie najdlhšie a najhustejšie, môžete si vybrať aj menej výraznú a prirodzenejšiu variantu. Najlepšie na tom je, že ich nemusíte nosiť len pri špeciálnych príležitostiach. Pokojne ich noste aj v bežné dni.