Oči sú to najkrajšie na vašej tvári


Ani vám nemusíme hovoriť o tom, aké sú oči veľmi dôležité a že je potrebné ich chrániť. To vie snáď už naozaj každý. Dokonca si dovolíme tvrdiť, že každý vie aj o tom, že oči sú takmer vždy prvá vec, čo si na nás ten druhý všimne. Nevedeli ste to? Už to viete! Nebojte sa teda toho, keď začnú skutočne rpzprávať. A to ani nemusíte použiť vaše ústa!

řasy

Chystáte sa na špeciálnu príležitosť?

Nezáleží na tom, kam sa chystáte. Podstatné je, že každá jedna príležitosť si zaslúži vašu pozornosť. Nezáleží na tom či je to firemná večera, ples, alebo svadba. Na každej z takýchto akcií musíte zažiariť. A čo musí zažiariť v prvom rade, sú vaše oči.

Skúste niečo, na čo ste predtým nemali nikdy odvahu

Práve takéto akcie dávajú každej žene príležitosť, aby ukázala, čo v nej skutočne je. Je vo vás vášeň? Inteligencia? Sexepíl? Tipujeme, že každá jedna z týchto vymenovaných vecí vo vás skutočne drieme. Ale to ju predsa musíte nechať, aby sa naplno prejavila. Ak ste v práci za sivú myšku, ktorá trávi svoj čas poslušne v kancelárii a vyjde len vtedy, keď od nej niekto niečo potrebuje, je jasné, že si vás nikto ani len nevšimne. To je však vaša šanca. Ukážte každému, čo vo vás skutočne drieme.

hnědé řasy

Prebuďte v sebe diablicu

Špeciálne príležitosti sú práve tou správnou priepustkou do pozornosti každého muža, ktorý sa objaví v miestnosti. A to ani nemusíte byť celá nahá. Nebojte sa ukázať vaše prednosti správnymi šatami. Ale čo je naozaj podstatné a čím dosiahnete dokonalý efekt, je keď si dáte záležať na vašom make-upe. Hlavne, na už spomínaných, očiach. Umelé mihalnice vám dodajú pohľad ženy, ktorú ste v sebe už dávno chceli objaviť. Dodajú vám hlboký pohľad až do úskalí vašej duše. Sama uznáte, že práve toto je pre vás to pravé. Váš pohľad odzbrojí každého muža, ktorý vám venuje pozornosť. Tým si môžete byť na sto percent istá.