Obrázkové steny

Vydajte sa s nami na cestu do sveta farieb a fantázie, kde sa plnia všetky sny.

Jednou z veľmi obľúbených možností sú tapety, ktoré dokážu oživiť každú izbu a dodajú jej ten správny náboj pre všetky detské hry. Nemusí ísť len o klasických hrdinov z rozprávok, na trhu nájdete širokú ponuku tapiet, ktoré majú vášmu dieťaťu priniesť aj poučenie a nové znalosti.písmena

Čo treba mať okolo postieľky vodopád z abecedy alebo nechať z mráčika pršať číslovky?

Niečo pre inšpiráciu: www.detskapostel.com/tapety-do-detskej-izby/.

Ďalšou z možností sú rôzne polepy, ktoré sa veľmi ľahko nanášajú a tiež dávajú dole zo steny. Nie sú ani nijako finančne nákladné, takže si ich môže dovoliť vlastne každý.

Dajte na ich výhody
o farba, vzor aj povrch sa ľahko prispôsobia podkladu
o ponúkajú široké možnosti rôznych farebných kreácií, ktoré voľným maľovaním nedosiahnete
o lacná, rýchla a osobitá zmena
o zateplia celú miestnosť
o fungujú ako proti hluková bariéra
o zakryjú nerovnosti a nevzhľadné praskliny
o vedia chrániť steny pred plesňoubalonky

Váš potomok vďaka nim môže rozvíjať svoju fantáziu a vnímanie okolitého sveta. Môžete mu vytvoriť premietacie plátno, ako keby bol na 3D filme vo vašom kine.
V každom prípade by ste mali dbať na zdravotnú nezávadnosť už kvôli bezpečí vašich drobcov. Všetky informácie nájdete na štítku u každej role.

Ako postupovať pri ich lepení

V prvom rade si musíte dôkladne zmerať stenu, na ktorú je hodláte aplikovať. Potom príde na rad strihanie. Väčšina týchto podkladov má na zadnej strane štvorce, ktoré vám pomôžu ustrihnúť správny rozmer. Ak budete pracovať s väčším povrchom, najprv si danú plochu dobre navlhčite, vďaka tomu potom dokonale priľne. Pozor: Niektoré tipy ale vodu neznesú, takže si vždy overte, či je to možné.tapeta

Jednou rukou odlepujte zadnú stranu a druhú uhladzujte fóliu, aby bol efekt úplne dokonalý.

Spočiatku budete potrebovať trochu zručnosti a praxe. Hodí sa vyskúšať si malú časť nanečisto a potom už to pôjde hravo samo.

Želáme vám peknú premenu vášho domova, nech je tým čarovným miestom pre všetky vaše sny.

4.5/5 - (2 votes)