Nedarí sa vám splodiť bábätko? Problém môže byť v oboch

Mnohé páry dnes bojujú s jedným vážnym problémom. Nedarí sa im otehotnieť. V množnom čísle hovoríme zámerne, pretože na počatie dieťaťa musia byť dvaja. Ak má muž problémy s erekciou, celý proces sa stáva omnoho náročnejším. Poďme sa pozrieť, prečo je to tak.

Muž, ktorý bozkáva brucho tehotnej ženy

Začarovaný kruh

Problémy s erekciou nevplývajú len na muža, ale taktiež na partnerku. Ak ste pred každou spoločnou intímnou chvíľkou vystresovaní vy, automaticky sa to prenáša aj na ženu. Po prvé, bude dosiahnutie vašej erekcie pod stresom ešte náročnejšie. Čím viac zlyhaní, tým väčšia nervozita a tým väčší neúspech. Je to proste začarovaný kruh.
Stres, ale spôsobuje aj omnoho väčšie problémy. Psychický stav muža, ale aj ženy, priamo vplýva na schopnosť počať dieťa. V prípade ženského pohlavia, ide o akúsi pud sebazáchovy ich tela. Príroda to jednoducho zariadila tak, že žena musí byť úplne v poriadku na to, aby mohla počať dieťa. Jej telo vníma stres ako vážnu prekážku, a preto jej, zjednodušene povedané, nedovolí otehotnieť. Pri mužoch zas stres vplýva na kvalitu spermií. Ak ste teda vyklepaní pred každým milovaním, nie je divu, že sa vám nedarí.

těhotenství

Riešenie nie je komplikované

Teraz ste už pravdepodobne pochopili, že tento problém treba riešiť. To v skutočnosti nie je až tak komplikované. Najprv, by ste mali navštíviť lekára. Ten vás vyšetrí a vylúči niektoré zo závažnejších zdravotných dôvodov. Problémy s erekciou majú totiž väčšinou pôvod v nesprávnej životospráve, spomínanom strete, psychike, alebo sa objavia spolu s pribúdajúcim vekom. Vo všetkých týchto prípadoch vás doslova zachránia tablety na erekciu od Lacné Generiká. Tieto tabletky sú v prvom rade omnoho ľahšie a na ich kúpu nepotrebujete lekársky predpis. Zároveň ale obsahujú rovnaké účinné látky, ako tie na predpis a sú oficiálne testované. Preto sa ich užívania nemusíte báť.