Nechty sú ozdobou rúk

Keď pracujete s ľuďmi, veľmi dobre viete, prečo je starostlivosť o ruky taká dôležitá. Podanie ruky je niečo, čo o vás vie veľmi veľa prezradiť, je to prvý kontakt, ktorý s neznámym človekom nadviažete a často sa od toho odvíjajú aj ostatné veci. Najmä ženy preto venujú svojim rukám zvýšenú pozornosť. Krém v kabelke je úplná samozrejmosť, takisto ako vyživujúce oleje a pravidelný píling. Práve ženy však chápu aj to, že nielen samotná dlaň je veľmi dôležitá. Pozornosť by sa mala venovať aj nechtom.

umělé gely

Pre ženy sú nechty niečo ako odzdoba, ktorá dokáže vylepšiť každý prvý dojem. Určite v nikom nevzbudíte príjemný pocit, keď ich máte špinavé, neupravené a ešte k tomu nebodaj aj obhryzené. Naozaj to nie je nič, na čo by sa chceli ľudia pozerať. Mnohým z nich sa pri pohľade na také ruky vie poriadne zdvihnúť žalúdok. Preto by ste okrem hydratačných krémov mali vo svojej kabelke nosiť aj pilník, aby ste do svojich nechov nemuseli hrýzť. No okrem toho by ste im mali dopriať aj naozaj kvalitnú manikúru.

Mnoho žien nebaví lakovať si nechty. Nie je to o šikovnosti alebo o zručnosti, skôr o tom, že ženy nebaví neustále lakovať a potom zase odlakovať. Obyčajné laky vydržia naozaj veľmi málo, preto väčšina z nás napokon siahne po odlakovači a rozhodne sa, že si radšej nechá nechty bez farieb. No to je chyba. Nemusíte sa vzdávať manikúry, len musíte nájsť niečo, na čo sa môžete spoľahnúť. A čo nebude potrebovať až takú veľkú starostlivosť. Práve na to sú tu uv gely, ktoré vaše nechty zosilnia. Nebudete sa už báť, že sa vám hneď po nalakovaní urobia ryhy alebo nepekné odtlačky.

malování

Je len na vás, čo zvolíte. Ak máte v práci udané nejaké dekórum, určite nie je dobré, aby ste provokovali krikľavou manikúrou, no v prípade rôznych akcií? Prečo nie? Farebná manikúra sa skvelo hodí aj na dovolenku k moru. K opálenému telu vyzerá naozaj fantasticky.