Náš zákazník, náš pán

• Ak ste sa ocitli v situácii, kedy sa potrebujete dostať na určité miesto v presne stanovený čas a všetky okolnosti ako aj spoje idú proti Vám a Vašej snahe, určite uvítate nasledujúce riešenie.

volant

Využiť služby dnešných auto požičovní, ktoré poskytujú pohodlné a užitočné služby, kedy sú nám ich udržané a bezchybné automobily vždy k dispozícii! Mám na mysli napríklad nasledujúce služby-, kedy Vám automobil dovezú dokonca na miesto, kde si poviete. A problém s dopravou máte vybavený na celý deň, pričom sa môžete vyvážať na cool vozidle, ktoré ovládate iba Vy, a to po celý čas. Takúto pomoc a zároveň zábavu uvítame určite radi, pričom nás tieto pohodlné služby vyjdú iba 15 Euro!

Aké sú ďalšie výhody, ktoré poskytuje práve tento označený webový odkaz?
A. Máte možnosť výberu ľubovoľného vozidla, ktoré je k dispozícii. Takouto formou online si ho navyše objednáte veľmi pohodlne a s prehľadom.
B. Miesto prevzatia je takisto ľubovoľné a vyberáte si ho Vy. Máte možnosť nájsť si najbližšie miesto, kde sa momentálne nachádzate a automobil príde priamo až k Vám, podľa dohody.
C. To isté platí o mieste odovzdania. Výber je na Vás, Vy si určite, ktoré miesto máte najbližšie a ktoré Vám momentálne najviac vyhovuje.
D. Ste pánom svojho času!Vy si určite čas i dátum vypožičania vozidla a zároveň jeho navrátenia.

silnice

Tu však výhody nekončia, naopak!
Nad vecami spojenými s poistným myslieť vôbec nemusíte, všetko je už zabezpečené i bez Vášho zapríčinenia. Vy sa len v kľude a bez prekážok vozte.
Výmena letných či zimných pneumatík je takisto samozrejmosťou a na ich výmene sa pravidelne a dôkladne pracuje. Tento problém môžete taktiež hodiť za hlavu.
To isté platí i o prehliadkach spojených so servisom.
• Tieto služby začína využívať čoraz viac spokojných užívateľov. Pridáte sa medzi nich?

4/5 - (1 vote)