Najlepšia cena


Ponúk tých najlepších snowboardov za nájdete určite viac než dosť. Ale len u nás nájdete výber tých najlepších a najkvalitnejších snowboardov.
Snowboard cena sa pohybuje od toho pre koho snowboard potrebujete.
Napríklad cena za snowboard pre mužov sa pohybuje od 400 € ale pozor môžete mať kvalitnú disku za ktorú ručíme. Najlacnejší snowboard pre pánov je 299.99 eura z zľavou 17 percent.

dítě

Pre deti máme najlepšiu cenu snoubordou akú ste ešte nevideli a nepočuli. Ponúkame napríklad dosku od 269.95 a najnižšia cena je 199.96 €. Z ponuky si môžu vybrať nie len chlapci ale aj dievčatá ktoré majú radi tento šport.
Prisnowboardových cenách ešte ostaneme pretože z ponuky si môžu vybrať aj dámy ale aj pani a to od najnižšej ceny 199.69 eura až po 269.69 € a taktiež si môžu vybrať z tých najlepších snowboardov na trhu.

Snowboard cenami a ich predajom sa zaoberá firma Belda sport ktorá ponuka najlepší snowboard aký ste na trhu ešte nenašli. Z ponuky si môžete vybrať rôzne druhy aké sa Vám páčia. Napríklad rôzne druhy farieb, motívy, alebo grafitové. Samozrejmosťou je že Vám príslušnú dosku pripravia, zabalia a odošlú na Vašu adresu ale bo si ju môžete vyzdvihnúť priamo na predajni. Ak sa teraz poponáhľate tak si môžete kúpiť za skvelú snowboard cenu dosku z akciou až do 30 percent. Odporúčame si zakúpiť dosku LIBTECH ZO ZLAVOU 20 % pre pánov, pre ženy a dámy tu máme SK8 BANANA ZO ZLAVOU 20 % a pre deti CUSTOM SMALLS zo zľavou 17 %.

sleva

Ak potrebujete celú výbavu snowboardovanie za skvelú cenu tiež ich nájdete v tom to e-shope. Ponúkame rôzne oblečenie, topánky na snowboardovanie, rukavice, čiapky pre mužov, ženy a deti.

snowboard a ďalšie produkty a tovar je skladom, dopravou zdarma, s 24 hodinovým doručením a vernostným programom ktoré ponúkame jediný na Slovenskom trhu.