Najlacnejšie online porovonanie a výpočet

Kto by nechcel mať ideálnu cenu PZP? Preto je výhodné nájsť si výpočty, ktoré nám ukážu, ktorá zmluva je tá pravá pre nás. Stačí len pár kliknutí a môžete mať dočasne k dispozícii bielu kartu, ktorá nám príde mailom. Výpočet ceny vám zaistí jednoduchá pzp kalkulačka. Okrem auta si môžete poistiť aj iné vozidlo, ktoré je súčasťou vašej garáže. Určite vás poteší, že vaša konečná cena môže byť až o sto euro je nižšia ako u existujúcej poisťovne.

V čom vám dokážeme pomôcť?

Hľadať tie najlepšie podmienky práve pre vás je našou prácou. Vedie k tomu pomerne ľahká cesta a to cez zadanie vašich osobných údajov. Vďaka tomu získate rýchly prehľad o cenách jednotlivých poisťovní. Okrem ceny sú dôležité parametre.
Naša filozofia je celkom jasná: dlhodobá spolupráca a maximálna spokojnosť našich klientov.

Vďaka nám získate:
vgaranciu najlacnejšie ponuky
vporovnanie všetkých poisťovní
vcelý proces online
vtransparentný prehľad všetkých služieb
vnonstop podporu
vplatba kartou, prevodom alebo poštou
vbiela karta ešte dnes

Čo je potrebné vedieť ohľadom kalkulačky

Celý výpočet zvládnete online a jednoducho sami. Pred tým, než začnete, si pripravte svoj vodičský, občiansky a technický preukaz. Pokiaľ nie je majiteľ a držiteľ vozidla totožný, potom je potrebné mať údaje o oboch osobách. Po 10 až 15 minútach už môžete mať novú zmluvu. Údaje by mali byť čo najpresnejšie. Vďaka tomu získate maximálne zľavy.

Ak ste našli ideálne ponuku a máte už uzavretú inú zmluvu PZP, tú je potom nutné najprv vypovedať. Vždy je nutná písomná podoba.
Všetci vieme, že poistenie je nutné zo zákona. Na začiatku stálo na trhu iba sedem spoločností a postupom času vznikla rada nových.

Potvrdenie o PZP

Pri policajnej kontrole musí vodič preukázať, že má uzavreté poistenie. Ako majiteľ máte k dispozícii dve karty. Je to biela a zelená, ktoré slúžia práve na to, aby ste sa mohli preukázať. Biela karta je pre územie Slovenské republiky a zelená slúži pre zahraničné štáty. Niekedy je potrebné mať aj doklad o zaplatení poistenia, stačí vám k tomu ústrižok z pošty.

Čo ovplyvňuje cenu?

Je to predovšetkým objem a výkon motora, rok výroby motorového vozidla a ďalšie technické údaje ako je pohotovostná hmotnosť. Druhým podstatným faktorom je majiteľ vozidla, predovšetkým je to vek a bydlisko. Veľa dôležité je aj koľko spôsobil nehôd.

V prípade, že si ho neuzavriete hrozia vám vysoké sankcie a v prípade nehody môžete mať veľké finančné problémy. Preto sa jeho uzavretie rozhodne oplatí, ochráni vám zdravie i peňaženku.