Na výlety aj s dieťaťom

Sme ľudia, ktorí úplne milujú chodenie na turistiky, dovolenky a rôzne výlety. Sme jednoducho taká dvojka, ktorá doma neobsedí ani chvíľu. Práve preto sme vedeli, že sme pre seba jednoducho naozaj stvorení. Nevedeli sme si predstaviť ani jeden jediný víkend, ktorý by sme strávili doma. Chceli sme mať veľa zážitkov a spomienok a vedeli sme, že ich mať nebudeme, keď budeme sedieť doma len tak.

Parní vlaky

Všetko sa však zmenilo, keď som zistila, že budeme mať dieťatko. Vtedy som sa naozaj trošku preľakla.

Chodiť niekde s malým dieťaťom je naozaj obtiažne. Hlavne preto, že sme nechodili na výlety len tak na pár hodín, ale na celé víkendy, čiže aj na noc. Vedela som, že prvé mesiace budem musieť zostať s mojím dieťatkom doma. To ma trochu frustrovalo, no prekvapivo som ani nevedela, ako mi ten čas prešiel. To asi hlavne preto, že všetku moju pozornosť zamestnával práve môj malý poklad a nevedela som si predstaviť, že by som mala niekam ísť. Keď sme sa však konečne rozhodli, že našu bábiku zoberieme na jej prvý výlet, chcela som byť pripravená ako správna matka.

Šklebící se děti

Vedela som, že budeme brať oveľa viac vecí, ako sme zvyknutí a rátala som s tým. Koniec koncov, čo iné sa dá robiť. Starosti mi robilo len to, ako vlastne budeme spať. Naše dievčatko nebolo zvyknuté spávať s nami, preto som vedela, že jednoznačne potrebujeme jednu konkrétnu vec. A tou je cestovna postielka. Viem, že ju ocenia hlavne ľudia, ktorí sú ako my, ale aj tí, ktorí často chodia na predĺžené víkendy ku starým rodičom.

Vtedy je naozaj ťažké nájsť miesto na spanie a taktiež na chatách, kde trávime prestávky medzi turistikami. Je to naozaj perfektná vec, hlavne vtedy, keď milujete výlety a vaše dieťa je zvyknuté spať samo. Je to praktické a neskutočne pohodlné. Odporúčila by som to všetkým rodičom. Ja by som to teda určite nemenila a kúpila https://androidportal.zoznam.sk/2017/11/iphone-6-za-100-dolarov-zemiaky/ by som ju znova.

5/5 - (1 vote)