Na ples aj na bežné nosenie

Každá jedna akcia, na ktorú som sa chystala sa mi niekedy naozaj rovnala smrti. Nie preto, že by som mala problém s veľkým množstvom ľudí. Alebo, že by som si sama sebe prišla neatraktívna. Jediné, s čím som mala problém, bola moja prázdna peňaženka. Zoberte si už len to, keď vás niekto pozve na svadbu. Koľko peňazí do toho dáte? Určite nie málo. A práve to je to, čo ma hnevalo. Nikdy som nebola tou typickou ženou, ktorá sa vyžívala v maľovaní a česaní.

natáčka

Aj keď to niektorým ľuďom príde úplne nepredstaviteľné, existujú aj ženy, ktoré sa naozaj v ženských veciach nevyznajú.

Nepatrila som k tým ženám, ktoré sa už ako malé dievčatá zaujímali o to, ako sa budú maľovať. Možno to bolo spôsobené aj tým, že som vyrastala s dvomi bratmi a stále som sa zaujímala len o autíčka. No keď som trošku vyrástla aj ja som sa chcela páčiť. Sama sebe, ale aj svojmu okoliu. Keď som sa začala trošku pozorovať, zistila som, že moja tvár by nutne nejaké vylepšenie potrebovala.

Záležalo mi hlavne na tom, aby som mala pekné a výrazné oči. No to bolo dosť ťažké, vzhľadom na to, že som ich mala naozaj malé a svetlé.

oko

Chcela som ich mať ako bábika, tak mi moja kamoška poradila umelé mihalnice. Nikdy by som neverila tomu, čo to urobí nielen s mojimi očami, ale aj s mojou celou http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/503150/sok-pro-kubisovou-bratr-heleny-vondrackove-se-ji-omluvil-za-celou-rodinu.htmltvárou. Zrazu som bola celá rozžiarená. nechcelo sa mi tomu veriť, no bola som naozaj nadšená. Nepotrebovala som hordy mejkapu, aby sa za mnou každý chlap otočil. Všetkých som zaujala svojimi očami a mala som z toho naozaj úžasný pocit. Cítila som sa sebavedomá a krásna ako nikdy predtým. Vyzerajú dobre, keď si ich chcete dať na nejakú akciu, ale aj na bežné nosenie, kedy sa len chcete cítiť dobre.

Nemusíte každé ráno vstávať a tráviť nezmyselné hodiny pred zrkadlom. Stačí, keď investujete do niečoho kvalitného, čo vydrží dlhšie ako jeden deň.