Myslite na to, čo vás robí šťastným

Keď som v pivnici našla rybarske udice, na malý moment som akosi nevedela, čo s tým mám robiť. Ani som nevedela, na čo to tam je a prečo by som sa tým vôbec mala zaoberať. Potom som to však zobrala ako nejakú formu znamenia a vedela som, že ďalej sa musím venovať presne tomu, čo som našla. Už dlhšiu dobu som premýšľala nad tým, že by som mohla začať robiť nejaký koníček, ale naozaj som nemala žiadny nápad a nevedela som, čo by to mohlo byť. Toto však bolo znamenie, že presne tomuto sa mám venovať a všetko bude perfektné. Je fajn, keď si to viete takto uvedomiť. Potom viete, že ste na správnej ceste a to je niečo, čo si každý uvedomiť nevie.

udice

Bolo mi jasné, že ďalej to už bude iba ťažšie, pretože sa musím naučiť, ako sa vlastne také pstruhy, kapre a šťuky chytajú. Našťastie na internete človek nájde aj návody, ako sa to robí. Lákala ma však hlavne predstava oddychu, pokoja a ticha, ktoré nájdem pri vode. To bolo niečo, na čo som sa snažila zamerať sa a vedela som, že to je niečo, čo ma naozaj veľmi baví. Vedela som, že nakoniec s tým budem skutočne spokojná, takže už išlo iba o mňa. A vedela som, že nech ide o čokoľvek, bude to perfektné.

udička

Zobrala som teda veci, čo som našla a išla som ku vode. Nebudem klamať, prvé dni som naozaj nechytila nič. Ale pochopila som, že v podstate ani o to vôbec nejde, aj tak by som toho neboráka, ktorý sa mi chytil na návnadu, pustila. Aj tak som však rada, že som sa na to dala. Našla som v tom naozaj veľkú záľubu, a to je niečo, čo mi naozaj už nikto nemôže zobrať. Preto sa naozaj veľmi teším, že to dopadlo takto. Som spokojná a verím tomu, že môžu byť aj iné ženy. Predsa len to nie je niečo, čo je určené iba pre mužov a na to by sme si mali pamätať. Nežijeme predsa vo svete, kedy je niečo mužské a ženské, no nemáme pravdu? Tak sa toho predsa len držme.

4/5 - (1 vote)