Madlo na dverách – prvý kontakt so vstupujúcou osobou

Hovorí sa, že prvý dojem je veľmi dôležitý. Inak tomu nie je ani pri vstupe do firmy, kancelárie, reštaurácie či rodinného domu alebo bytu. Kvalitné madlá na dvere docielia aby bol prvý dojem čo najviac príjemný. Pri novostavbe či rekonštrukcii budovy je potrebné venovať pozornosť spomínaným madlám na dvere, kľučkám na interiérové ale aj exteriérové dvere a tiež aj bezpečnostným vložkám. Aj malé a nenápadné detaily totiž vedia pokaziť dojem a funkčnosť aj tých najlepších dverí.

madlo na dveře

Madlá na dverách sú nápaditým a praktickým detailom

Madlá na dvere sú praktickým pomocníkom pri otváraní všetkých typov dverí. S kvalitným madlom sa dvere otvárajú oveľa ľahšie a príjemnejšie. Madlá na dverách nie sú však iba praktické ale vedia dotvoriť celkový dojem a dizajn dverí. V súčasnosti je na výber z rôznych typov, štýlov, farebných a materiálových prevedení z ktorých sa madlá na dvere vyrábajú. Preto si vaše vysnívané madlo môžete jednoducho vybrať podľa vašich presných požiadaviek a podľa vášho vkusu a tiež tak, aby sa hodilo napríklad aj k fasáde domu, budovy či reštauračného zariadenia.

Z akého materiálu bývajú madlá na dvere vyrobené?

Madlá na dvere sú vyrábané z rôznych typov materiálu no najčastejšie je to ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ, masívna mosadz a hrubostenný hliník. Madlá vyrobené z ušľachtilej ocele (nerezu) sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a moderným dizajnom, madlá z mosadze sa vyznačujú dokonalým vzhľadom a madlá z hrubostenného hliníka jednoduchým a čistým dizajnom. Všetky typy madiel sa dajú použiť na jednostranné aj obojstranné upevnenie. Madlá na dvere je možné kombinovať tak, že z vonkajšej strany je na dverách umiestnené madlo a na vnútornej strane dverí je to kľučka. Madlá sa dajú umiestniť na akýkoľvek povrch, či už na sklenené, hliníkové, kovové ale aj drevené dvere.

madlo

Madlá na dvere s desať ročnou zárukou pre vás prináša spoločnosť Metalia, a. s. Túto spoločnosť nájdete na webovej stránkewww.metalia.sk kde si môžete prezrieť bohatý sortiment nielen madiel ale aj kľučiek na dvere, tzv. gombíkov na dvere, pántov, bezpečnostných vložiek a rôznych druhov kovania. Výrobky tejto spoločnosti sa vyznačujú nielen vysokou kvalitou použitého materiálu ale aj vysokým štandardom a precíznosťou pri ich spracovaní.