Kvalitné obklady určené pre nás

Ktorá činnosť a služba nám pripomenie tradície a prírodu viac než klasická drevovýroba? V tomto prípade sa jedná o výrobky, ktorými môžeme obohatiť našu domácnosť. Avšak nie len nachvíľu ako sme zvyknutí i iných výrobkov. V tomto prípade sa jedná o výrobu drevených obkladov, ktorými skrášlime a oživíme náš byt a domov.

obklad

Zaujímavý fakt– Tieto obklady sa vyrábajú z kvalitného dreva, ktoré nás svojou vôňou pohladí po duši. Ide prevažne o drevo zo smreka, niekedy z borovice. V obidvoch prípadoch však môžeme čakať kvalitu a pocit domova.

Jedná sa o viac druhov drevených obkladov a ich rôznych využití, no spoločne ich nazývame tatranský obklad. Firmy nám poväčšinou poskytujú každú službu, ktorá sa pod týmto názvom nachádza. Nejedná sa len o jeden druh obkladu. Všetky však majú spoločnú jednu vec a to fakt, že sú vyrábané zo smrekového dreva a ich následné prevedenie je v podstate menej náročné, pričom samotný efekt, kedy sú obklady dokončené, pôsobí super. Tieto obklady nezanechávajú po sebe medzery a ani hrboli či pocit nerovnej plochy. V tomto prípade Vám to nehrozí.

• Smrek býva najčastejšou variantou, no na výber sa nám naskytuje i kvalita v podobe borovicového dreva. Ak si spomenieme na Vianoce a vôňu smreka či borovice, táto vôňa nás po dokončení obkladov bude sprevádzať každým dňom stráveným v našom byte.

šiška

Do týchto služieb zahrnieme obklady na vonkajšiu či vnútorný stenu, podlahu, terasu, balkón, schody, strechu,… Skrátka drevený obklad tohto typu sa hodí na všetko a všade ukáže dobre a takisto vytvorí ten správny efekt. Dokonca ho môžeme využiť i v exteriéri na stavbu altánku, záhradného domčeka a podobne. Pri tejto voľbe spravíme z nášho bývania luxus, ktorý nám však pripomína krásu prírody, pričom obklady majú vlastnosť zatepľovania a tlmia nepríjemný hluk z vonku.