Keď sa vám s vašou mužnosťou nechce behať k lekárovi

Voľnopredajné lieky na erekciu nie sú žiadne, na čierno, kupované tabletky, pri ktorých nedokážete zistiť správny spôsob používania, výrobcu alebo iné podstatné informácie. Ich užívanie so sebou prináša rovnaké riziká ako pri liekoch na predpis. Rozdiel je len v tom, že ich dostanete online a za omnoho nižšiu cenu.Muž leží v manželskej posteli a žena pred ňou drží v ruke kondóm.jpg
 
Prečo sú voľnopredajné
 
Lieky určené na erektilnú disfunkciu, ktoré kúpite aj bez lekárskeho predpisu, obsahujú rovnaké látky ako tie na predpis. Aj ostatné zloženie je mnohokrát veľmi podobné až rovnaké. Niekedy sa môže samozrejme stať, že zloženie lieku nie je úplne rovnaké. Vo väčšine prípadov de napríklad o to, že namiesto jednej účinnej látky, sú v jednom lieku spojené dve, takže tabletky možno označiť za účinnejšie.
 
Bezpečnosť používania
 
Takéto tabletky sú vyrábané oficiálnymi a mnohokrát i známymi a overenými farmaceutickými firmami. Nejde teda o žiadne lieky vyrobené niekde v garáži. Nájdete pri nich oficiálny príbalový leták so všetkými potrebnými informáciami pre užívateľa.
Zmiasť váš môže ich nízka cena. Tá však nie je zapríčinená nízkou kvalitou, ale tým, že dané účinné látky, ktoré sa používajú pri liečbe erektilnej disfunkcie, teda napríklad Tadalafil, Avanafil či Sildenafil, boli vynájdené veľmi dávno. Preto už na nich neplatí žiaden patent. Farmaceutické firmy ich teda môžu vo svojich liekoch používať bez akýchkoľvek povolení, licencií alebo plateného výskumu, ktorý už prebehol dávno v inej spoločnosti.Žena a muž sedia pri stole a v rukách držia šálky s čajom.jpg
 
Koľko za nich zaplatíte
 
Konkrétne ceny závisia od konkrétneho produktu aj predajcu. Vo všeobecnosti sa však dá povedať, že cenový rozdiel za jednu tabletu, sa pohybuje aj v rozmedzí okolo desiatich eur, niekedy je to však i oveľa viac. Nech sa na to pozriete z akejkoľvek stránky, táto kúpa je nepochybne omnoho výhodnejšia, a to hlavne z dlhodobého hľadiska.