Jednoduchá cesta k uzatvoreniu poistenia vozidla


Stále odkladáte uzatvorenie alebo zmenu poistnej zmluvy o zákonnom poistení vozidla? Je to hlavne z dôvodu, že nemáte čas ani náladu na obchádzanie jednotlivých pobočiek?

A vedeli ste, že nič také robiť nemusíte a môžete zmluvu uzatvoriť rovno z pohodlia domova?

klávesnice

Trh všetkých možných služieb sa stále niekam posúva a možnosti idú dopredu. V praxi to nakoniec znamená to, že veľa vecí vyriešite zo svojho súkromia a nemusíte nikam cestovať ani sa s nikým stretnúť. K tomu slúži nielen telefonická a písomná komunikácia, ale i tá on-line.

Stačí si nájsť potrebné stránky, kliknúť na možnosti on-line a všetko sa dá do pohybu. Takto môžete riešiť aj online poistenie auta.

Ešte predtým, než nejakú zmluvu uzatvoríte, máte možnosť vybrať si nielen konkrétnu poisťovňu, ale i konkrétnu ponuku, ktorá je šitá na mieru vám. To docielite tiež jednoduchým spôsobom online a síce kalkuláciou. Na základe údajov, ktoré do kalkulačky vložíte vám na konci vznikne vyhodnotenie, v ktorom nájdete ponuky jednotlivých poisťovni. Rozhodovanie vám uľahčí rozsah služieb i ceny.
A potom už hurá na uzatvorenie zmluvy online. V prípade potreby môžete samozrejme využiť i telefonický kontakt, aby ste získali všetky potrebné informácie.
Nezabudnite však ukončiť vašu stávajúcu zmluvu, čo nejde zo dna na deň, ale iba k výročiu teda dátumu uzatvorenia poistnej zmluvy. Výpoveď musí byť písomná a minimálne 6 týždňov pred výročím.

tablet

Tiež si dávajte pozor na situáciu, aby ste nezostali bez poistenia úplne.To vás môže stáť nielen pokutu za neuzatvorenie zmluvy o zákonnom poistení vozidla, ale tiež finančné problémy pri vzniku prípadnej nehody. Každá úhrada škody by šla z vašich finančných prostriedkov.
Ak máte vo vašej situácii jasno, tak nič nebráni v tom, aby ste učinili online poistenie auta.

2/5 - (1 vote)