Jazda mladých

Má to veľa adrenalínových stránok. Rýchla jazda, skoky a zdolávanie prekážok v upravenom či extrémnom teréne. Prekonávate sami seba a pre lepšie výsledky musíte mať výborné vybavenie, ktoré vám poskytne obchod online snowboard.

online obchod

Čo ponúka

Je to široký sortiment perfektnej výbavy:
· snowboardypre mužov, ženy i deti tzv. junior
· výbornú priliehajúcu obuv
· univerzálneviazanie
· ochrannéprilby
· nohavice, bundy, čiapky
· batohy
· a mnohé ďalšie príslušenstvo

Tovar spĺňa prísne normy, ktoré zaručujú bezpečnosť pri jeho používaní. Dĺžku, pevnosť aj zloženie dosky si vyberiete priamo na stránkach. Ihneď uvidíte tvar i zakrivenie jednotlivých zón, čo vám uľahčí rozhodovanie vzhľadom k vášmu štýlu jazdy. Podobne sa dočítate aj o jednotlivých vrstvách, ktoré ovplyvňujú jazdné vlastnosti.

Topánky sú známe svojou kvalitou a výhodami. Jednoduchosť upevnenia členkov, ich pohodlie vďaka výstelke, nepremokavosť ale vzdušnosť to je len pár parametrov, ktoré urobia šport pohodovým. No samotná obuv vychytáva aj mnoho iných vymožeností. A nie je to iba vhodné umiestnenie jazyka pre zvýšenie príjemnosti jazdy.

Viazanie poskytuje to najpokročilejšie za prijateľnú cenu. Rýchlo sa do neho obujete a rovnako rýchle je aj vyzutie. Pritom bezpečne drží nohy a eliminuje dopady nehôd či tvrdších doskokov.

snowboarding

Prilby sú nedielnou súčasťou výbavy pri dnešnom štýle jazdy. Ochránia najdôležitejšiu časť vášho tela. Sú pohodlné, vystlané malými vankúšikmi, priedušné a s nastaviteľným obvodom. Bonusom je háčik na prichytenie okuliarov.
Ďalší sortiment, akým je oblečenie, moderne určuje vaše pohodlie. Nepremokavé s možnosťou odvetrávania zabezpečí váš celodenný komfort pri akomkoľvek počasí, aj pri nízkych či vyšších teplotách.

A vďaka celej tejto ponuke sa neustále rozširuje vekový interval a viac a viac ľudí skúša lákavé a hlavne zaujímavé druhy zimných športov.