Izba pre vaše deti? Najkrajšia súčasť ich detstva


Snom každého rodiča je vytvoriť pre svoje deti harmonické a láskyplné prostredie. A k tomu snu a tvoreniu patrí aj zariadenie detskej izby.

Klučičí pokoj

Je to vlastne tá najkrajšia a najveselšia miestnosť z celého bytu alebo domu, z ktorej sa ozýva smiech, radosť a detské dovádzanie. K tomu je potrebné prispôsobiť i jednotlivé prvky v tejto miestnosti, teda detská izba nábytok.
Jednotlivé kusy majú v izbách detí dôležitý význam. V prvom rade sú to kvalitné a pohodlné postele, ktoré umožňujú deťom odpočinok a spánok. Nemusia však byť len v klasickom prevedení, ale napríklad tiež poschodové, vyvýšené, rozšírené, s prístelkou, multifunkčné alebo v tvare auta. Patrí k nim väčšinou aj úložný priestor, ktorý plní ďalšiu praktickú stránku veci.
V izbe nemôžu chýbať ani skrine a rôzne regály a police. Sú potrebné nielen pre uloženie vecí na oblečenie, ale tiež hračiek, knižiek, či školských pomôcok.

Plyšové hračky

Ľahko sa prispôsobia veľkosťou, prevedením i farebnými kombináciami. Tieto kusy môžete zakúpiť jednotlivo alebo ako celú zostavu.
K ďalšiemu praktickému zariadeniu patria písacie stoly. Opäť rôzne zaujímavé varianty prevedenia aj farebných odtieňov. K nim patria aj šuplíky, priehradky a veľmi dôležité stoličky. Tento kus nábytku poteší nielen šikovných školákov, ale i škôlkarov, ktorí si chcú kresliť či niečo tvoriť.
Medzi ďalšie doplnky, ktoré pridávajú na nálade pre toto prostredie sú koberce, komody, truhlice na hračky, tapety i nočné stolíky. Pre tých úplne maličkých aj prebaľovacie pulty.
Detská izba nábytok splňuje všetky kritéria a požiadavky nielen rodičov, ale i samotných detí. V tejto izbe budú vyrastať, hrať sa, učiť sa, odpočívať a ako dospelí na ňu spomínať.
Možno aj vás sa vaše deti opýtajú: „ Akú ste mali detskú izbu, keď ste boli malí?“

5/5 - (1 vote)