Glamour dizajn po vašomDnes sa pozrieme ale skôr na trendy v oblasti moderného nábytku, ktoré milujú sklo a svoju lásku k tomuto materiálu nijako nezakrývajú. Priťahujú nás svojou krehkou krásou a nezameniteľným leskom.Takýto konzolový stolík sa tak stáva dokonalým doplnkom vášho interiéru, na ktorý budete skutočne pyšní.

ložnice

Ako s takým nábytkom pracovať, aby vám skutočne slúžil?
Z pohľadu použitia sú dnes lesklé plochy veľmi multifunkčné. Hodia sa všade a vždy na seba dokážu dokonale upozorniť. Rozlišujeme niekoľko jeho kategórií, ale pri výbere vhodného zariadenia vášho bytu sa budete skôr zaoberať inými kritériami výberu.

Na prvom mieste zrkadlo
Bežne používaný predmet, ktorý by nás asi nenapadlo spájať s nábytkom, že? Pritom môže veľmi dobre pôsobiť napríklad u toaletky. Samotné sklo potom veľmi dobre ladí s konferenčnými či konzolovými stolíkmi. Opticky tak zväčšíme priestor a dodáme mu svieži závan čerstvého vzduchu. Navyše bude náš interiér pôsobiť veľmi trendy a nadčasovo, čo ocenia aj naše priateľské návštevy.
Pozrite sa ako čarovne môže pôsobiť táto chladivá kombinácia:.

Ako si dobre vybrať povrch
Vaše možnosti sú vskutku veľmi široké. Aj také lamino môže dostať druhý dych, vďaka vhodnej povrchovej úprave. Môžete skúsiť rôzne typy živíc alebo napríklad aj akryláty. Potom je tu lakovanie a nami už spomínané sklo. Trebárs fólie ponúkajú rad zaujímavých spracovaní a hlavne širokú škálu farebných variantov. Vysoký lesk tak odolá voči teplu, slnku i vlhkosti. Aj kov môže odrážať slnečné lúče – pomôže mu povrchová úprava pomocou lesklého chrómu.

pc

Napriek tomu všetkému zostáva naším favoritom sklo, ktoré je luxusné a elegantné zároveň. Navyše je miluje aj rad dizajnérov, ktorí si ho nenechajú ujsť v žiadnom interiéri. Dokážu ho dokonale kombinovať s ďalšími veľmi súčasnými materiálmi, takže nikdy nešliapnu vedľa. Preto je tiež našim horúcim tipom a odporúčame jeho využitie aj vám.