Čo má spoločné kreatívec a snowboarding?


Oboje chce dôkladný tréning a svoj čas. Každú činnosť môžete brať ako šport.

1. Nikdy nepreskakujte základy.
Všetko začína bohužiaľ nudnou teóriou, čo robiť a nerobiť.
U dosky sa musíte naučiť správne stáť, prenášať váhu a padať. Dávajte pozor hlavne na vaše končatiny, aby to neskončilo nepríjemnou zlomeninou.
U písania to môže byť trochu zložitejšie. Napísať chytľavý text, ktorý by čitateľ prijal s nadšením a naozaj ho zaujal, to je ozajstné umenie. Zdrojov, ako na to, je naozaj veľa, až vás z toho môže napadnúť rozhodovacia paralýza. Proste trénujte každý deň a ono to príde. Alebo si požiadajte o trochu inšpirácie pri poháriku vína.

zimní sport

2. Najmite si trénera.
Na zjazdovke spoznáte, kto sa učil sám a kto využil tie správne rady. Zlé návyky sú totiž to najhoršie a to nielen pre šport. Niekedy stačí naozaj len málo a čoskoro zistíte, že zlepšenie nebolo vôbec také ťažké, ako sa mohlo na prvý pohľad zdať. Inštruktor si vás čoskoro naštuduje a spozná, ako sa pohybujete a čo treba zlepšiť.
Keď píšete, potrebujete spätnú väzbu a to neustále. Jedine tak si dáte pozor, aby ste nestratili svoju úroveň. Nebojte sa vyskúšať rôzne kurzy a školenia. Feedback je to pravé slovo, ktoré vystihuje váš úspech.

3. Vyskúšajte viac ciest
To platí pre oboje, šport i kreatívnu prácu. Každý lektor pracuje inak a práve to vás môže upozorniť na prípadné chyby. Čoskoro sa tak budete tešiť z pozitívnych výsledkov.
4. Zmena prostredia niekedy prospeje.
U snowboardingu sa dajú vyskúšať rôzne typy zjazdoviek, ktoré môžu ponúknuť zaujímavé možnosti jazdy. Naučíte sa pár trikov, ktoré vypilujete k dokonalosti.
Spisovatelia používajú zase rôzne nástroje, témy alebo formy. Každému sedí niečo iné. Niekto potrebuje ticho a samotu, ďalšiemu zasa vyhovuje ruch mesta alebo príjemná kaviareň. Písať sa dá v stoji, na notebooku alebo aj v tráve.

hory

5. Aj sústredenie môže byť zábava.
Akonáhle máte tú správnu istotu, stačí len kúpiť profi vybavenie a budete vyzerať úžasne nielen na svahu. Skúste sa pozrieť tu:. Dokonalá inšpirácia za príjemnú cenu. Veď sa dá ovládnuť nielen slovo ale aj pohyb!

5/5 - (1 vote)