Chudnite bez vlčieho hladu

Vždy, keď som sa na seba pozerala do zrkadla, videla som osobu, ktorou som nechcela byť. Vedela som, že to nie je správne, ale akosi som nevedela nájsť cestu, ktorou by som to mohla zmeniť. Poznáte niečo také? Alebo ste na to vôbec nikdy nemysleli? Je jasné, že občas sú veci veľmi ťažké a občas proste musíte urobiť niečo preto, aby nastala zmena a aby všetko navôkol nebolo len tak. Ale na druhej strane, vždy sa musíte pozrieť aj na to, čo by mohlo byť pre vás to najlepšie a čo by mohlo byť presne to, čo vás nakopne. U mňa to bol pohľad na moju postavu v zrkadle. Vedela som, že takto to proste už ďalej nejde a že so sebou musím niečo urobiť.

cvičební stroj

Začala som cvičiť. Cvičila som tak veľmi a s takou vervou, že nech sa dialo čokoľvek, muselo sa to predsa niekde prejaviť. Ale nič. Potom som prišla na to, že dôležitá, ak nie aj dôležitejšia, je v prvom rade strava. No a tu sme trošku zastali. Pretože som sa nevedela obmedzovať v jedení. Vedela som, že prestať jesť veci, ktoré milujem, bude trošku ťažšie. Preto som sa rozhodla, že si niečím pomôžem. Apidex mi pomohol odohnať vlčí hlad, ktorý som mala neustále, keď som si ľahla do postele.

běhání

Ľudia sa na mňa pozerali veľmi zvláštne, keď som im povedala, aký mám perfektný spaľovač tukov a vlastne sa im ani nečudujem, lebo o tom predtým nepočuli. A ľudia vedia byť veľmi skeptickí, čo sa týka vecí, o ktorých ešte nikdy nepočuli. To však vôbec, ale naozaj vôbec nič neznamená, keď viete, čo by ste mohli urobiť preto, aby ste sa vy sami cítili lepšie. Mne bolo jedno, ako sa na mňa pozerajú. Záležalo mi hlavne na tom, aby som si bola na istom, aby som videla, že sa moje telo mení. A menilo sa. Chudla som. A to bolo pre mňa naozaj veľmi, ale veľmi podstatné, takže je jasné, že na tomto to naozaj musíme postaviť. Zamerali ste sa niekedy na to? Ak nie, tak to urobte.