Buďte samostatný

Každý vám povie, aby ste sa snažili a splnili si sny z detstva. Hlavne preto, že každý potajomky nejaký ten sen práve z detstva má. Niečo, čo ho totálne pohltí vždy, keď si na to pomyslí. Je to normálne? Samozrejme, že je. Už ja, keď som bol malý chlapec, nevedel som sa zbaviť jediného sna. Napriek tomu, že si uvedomujem, že to je nielen, že nesplniteľné, ale aj nepotrebné, napriek tomu o tom neustále snívam. Myslím na to, že by som chcel mať svoje vlastné vozidlo. Možno si teraz o mne myslíte, že je to totálna hlúposť, keďže pracujem z domu a celá moja rodina býva v malom meste, kde sa všade dostanem pešo. No napriek tomu o tom snívam.

staré auto

Nevzdávajte sa snov z minulosti

No napriek tomu si pamätám na toho malého chlapca, ktorý chcel byť profesionálnym vodičom kamióna alebo autobusu. Neskôr sa to zmenilo len na to, že som chcel byť šoférom. Preto som si v osemnástke okamžite urobil vodičák a vozil som sa na škodovke našej rodiny. Napriek tomu som sníval o vlastnom vozidle a bol som presvedčený o tom, že si ho raz kúpim. To som však netušil, ako rýchlo si založím rodinu a ako rýchlo zabudnem na všetky sny, ktoré som mal ako chlapec.

Každý sa však dostane do takej situácie, kedy by sa vozidlo zišlo

autíčko

Ja som sa do nej dostal v momente, keď som moju mamu potreboval odviezť do kúpeľov. Zrazu proste nebolo, ako ju odviezť. Žiadny z mojich kamarátov mi nechcel vozidlo požičať, pretože ho potrebovali. Čo som mal robiť? Pomohla mi iba autopožičovňa žilina. Tam som si okamžite zohnal vozidlo, ktoré som potreboval a povyvážal som všetky staré mamy a dokonca som zobral svoju ženu na výlet, http://www.kolindnes.cz/tipy-na-vylet/ čo naozaj veľmi ocenila. Človek by si nemyslel, že taká drobnosť dokáže skutočne potešiť. Napriek tomu som sa tešil a moja rodina bola šťastná, pretože som bol spokojný ja. A to je najviac, čo si môžete želať.

3.7/5 - (3 votes)