Autopožičovňa Žilina – už nikdy bez vozidla

Aj majiteľom vozidiel sa občas môže stať, že zostanú bez vozidla. Dôvodov môže byť hromada, ale tými najčastejšími je nepojazdné vozidlo alebo vozidlo potrebuje iný člen rodiny. Tiež sa môže stať, že okrem vášho vozidla by sa vám zišlo ešte jedno alebo viac miestne riešenie.

mercedes

Než si však kupovať nové či ďalšie auto, na ktoré sú nie vždy financie, tak vás môže v každom prípade zachrániť autopožičovňa Žilina.
Môžete si vybrať zo širokej ponuky vozidiel rôznych značiek a užívať všetok komfort, ktoré vozidlá poskytujú. Aj bez vášho vozidla môžete ďalej cestovať komfortne do práce, na služobné cesty, s rodinou na nákupy či dokonca na dovolenku.

Zariadiť si tak môžete aj slávnostný odvoz na svadbu a to rovno s vodičom. Túto službu môžete využiť aj pre firemné účely a zaistiť odvoz na letisko, jednanie či odvoz obchodných partnerov a podobne.

Aké služby získate?

Okrem samotného vozidla získate i radu ďalších služieb.Zákonné i havarijné poistenie je samozrejmosťou a v prípade poistnej udalosti bude všetko zariadené za vás.

V cene vozidla je aj výmena pneumatík a kompletný servis.Odpadne vám tým pádom hromada ďalších starostí, ktoré máte obvykle so svojim vlastným vozidlom.
Výhodou je tiež fakt, že si môžete vybrať aj viacmiestne vozidlo, ktorým môžete vziať celú rodinu na výlet či na dovolenku a odpadne vám starosť o odvoz väčšieho počtu ľudí.

bmw

K vozidlu môžete využiť aj ďalšie doplnkové službyako navigáciu, autosedačku pre dieťa, strešný box, nosič lyží, bicykel a mnoho ďalšieho. Získate tak kompletný servis, vďaka ktorému si nebudete musieť robiť žiadne starosti. Budete si len užívať jazdu v pohodlnom aute.
Oceníte tiež možnosť dlhodobého využívania služieb a a tiež využitie služieb opakovane. Výhodou je, že si zakaždým môžete vybrať iné vozidlo a vyskúšať komfort jednotlivých značiek.
Nakoniec zistíte, že byť bez vlastného vozidla nakoniec nebude tak veľký problém.