Ako nezostať bez vozidla?


Vozidlá sú vernými spoločníkmi mnohých jednotlivcov, firiem i rodín.Bez vozidla si dnes už málo kto dokáže život predstaviť, pretože prináša komfort, ktorý uľahčuje život. Nemusíte tak cestovať hromadnou dopravou, nie ste obmedzovaní časom, môžete jazdiť na výlety, dovolenky, do práce, na nákupy alebo sa len tak previezť a vyčistiť hlavu.

volant

Ale môže sa stať, že vozidlo zo dňa na deň vypovie službu a musí do servisu, kde obvykle strávi aj niekoľko dní. A život bez vozidla sa odrazu zdá zložitý. Ale nič z toho sa nemusí diať, keď využijete komfortné služby, ktoré poskytuje autopožičovňa Žilina.

Už žiadne dni bez vozidla
Služby, ktoré poskytuje autopožičovňa Žilina spočívajú vo výbere vozidla podľa vlastného vkusu a potrieb.Môžete si vybrať na niekoľko dní až týždňov vozidlo z pestrej palety značiek. Okrem toho váš výber môže ovplyvniť aj počet miest vo vozidle, aby bol splnený účel využitia. K dispozícii sú vozidlá trojmiestne, sedemmiestne, osemmiestne až deväťmiestne.

Ďalšou súčasťou služieb je možnosť využitia vodiča, vďaka ktorému si môžete užívať cestu bez toho, aby ste museli vozidlo riadiť, zabaviť sa na oslavách a svadbách či firemných večierkoch a neriešiť následný odvoz domov či na hotel.
Ani firmy neprídu skrátka a môžu využívať služby požičovne pre firemné účely a rovnako aj s vodičom či bez vodiča.

Súčasťou služieb a samozrejmosťou je povinné a havarijné poistenie, výmena pneumatík zimných a letných, kompletný servis a v prípade poistnej udalosti celkové riešenie.

sportovní auto

Vďaka tejto službe už nikdy nebudete musieť zostať bez vozidla a riešiť následný odvoz. Nebudete musieť riešiť odvoz na dovolenku a podobne, pretože vždy budete mať možnosť prenájmu vozidla za výhodných podmienok a s kompletnými službami.
Život bez vlastného vozidla nakoniec nebude tak beznádejný.

3.3/5 - (3 votes)